MBASTUDIES

Globální řízení v Afrika - Globální řízení Globální řízení programy v Afrika

Vzhledem k tomu moc MBA a dveře se otevřou, síť nabízí a řešení problémů dovednosti se učí, studenti ekonomie musí být více zapojen do jejich vzdělávání a učinit vědomé úsilí pochopit, co chtějí dostat z jejich MBA.

Mezinárodní manažeři musí mít široké znalosti o různých kultur s cílem účinně řídit jejich vlastní organizace. Programy v globálním vedení snažit předat tyto znalosti, obvykle prostřednictvím studia v zahraničí a kurzy psychologie a komparativní politologie.

Mnoho programů v Africe konat ve velmi neobvyklé kulturní a fyzické prostředí, než většina studentů jsou obeznámeni s do starých dobrých časů. Poznali přizpůsobit se tomuto životních podmínek je součástí zábavy a výzva, kteří tam žijí. Úkolem je intelektuální, emocionální a fyzické.

Globální řízení v Afrika - Udělejte si Globální řízení v Afrika. Získejte všechny program Globální řízení a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

1 Výsledky v Globální řízení, Afrika Filter

Master of Business Administration (MBA) v globálním vedení

Universities of Canada in Egypt
MBA
<
Kombinované studium
<
16 měsíce
English (Canada)
Kampus

Posláním MBA v rámci globálního vedení do Egypta je posláním MBA v globálním vedení je rozvíjet eticky a sociálně odpovědné globální manažery a vedoucí podniků prostřednictvím ...

Čtěte více