MBASTUDIES.CZ

Kombinované MBA studium v Francie - Zde naleznete Kombinované MBA studium v Francie

Master of Business správy (MBA) se uděluje na postgraduální studenty, kteří dokončí program studia, které zkoumá různé aspekty podnikatelského světa, včetně marketingu, financí, účetnictví a lidských zdrojů. Je to jak profesionální a terminál stupeň.

Master of Business Administration (MBA) je absolventem stupeň, který trvá asi dva roky studia přijímat. Jedinci, kteří získají tento stupeň získat důležité znalosti a zkušenosti v rámci oblasti podnikání a řízení, a mohou být schopni rychle najít práci kvůli zlepšení jejich proficiencies.

 

Francie, oficiálně Francouzská republika je unitární semi-prezidentská republika leží převážně v západní Evropě, s několika zámořských regionů a území.

Kombinované MBA studium v Francie - Veškeré informace o Kombinované MBA studiu v Francie. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

MBA with a specialism in Leadership Studies

University of Strathclyde Business School
Kampus Denní studium Kombinované 24 - 36 měsíce Srpen 2020 Spojené království Glasgow Itálie Milán Německo Mnichov Čína Peking Francie Toulouse + 9 více

Naším cílem je vyvinout režiséry a high-potenciální manažery do vynikajících lídrů ve svých vlastních specialista oborů podnikání. Program je cenný pro ty, kteří v soukromém, veřejném a neziskovém sektoru.

mba

International Institute of Paris
Kampus Denní studium Kombinované 12 - 18 měsíce Září 2020 Francie Paříž + 1 více

Navrženy tak, aby vám s odbornými znalostmi mezinárodního obchodního sdělení, má tento program byl vyvinut pro studenty, aby si skutečně mezinárodní perspektivu, spíše než ten, který je výlučně příslušný pro jednu zemi.

Mba

CNAM The International Institute of Management
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Září 2020 Francie Paříž + 1 více

Mezinárodní Insitute of Management poskytuje mezinárodní MBA program, akreditovaný AMBA, Sdružení MBA. Některé obory jsou

MBA - MBA

IESA - Instituto de Estudios Superiores de Administración
Kampus Denní studium Kombinované 12 - 24 měsíce Říjen 2019 Venezuela Caracas Panama město Panama Čína Šanghaj Kolumbie Bogota Francie Paříž Mexiko Buenavista Spojené státy americké New Orleans + 13 více

MBA - MBA je vzdělávací zkušenost, která změní svou kariéru, rozšířit své obzory vývoje. Nabízí znalostí špičkové ...

Mezinárodní MBA

IFAM Business School
Kampus Denní studium Kombinované 1 rok Září 2020 Francie Paříž + 1 více

Mezinárodní rozmanitost účastníků umožňuje multikulturní bohatství, pokud jde o týmovou práci nebo projektu.

MBA se specializuje na sociální odpovědnost podniků a udržitelný rozvoj

ESLSCA Business School
Kampus Kombinované 1 rok Kontaktuj školu Francie Paříž

Na konci výcviku byli studenti a stážisté vyškoleni v budoucích specializovaných odborných vedoucích pracovníků v oblasti osvědčených postupů udržitelnosti a zvládnutí úkolů udržitelného rozvoje / SDG - CSR, aby optimalizovali transformaci, adaptaci a výkonnost organizací. Kromě toho je třeba poznamenat, že MBA připravuje mnoho starých pracovních míst k rozvoji a nových vznikajících pracovních míst.

MBA se specializuje na oblast lidských zdrojů a management talentů

ESLSCA Business School
Kampus Kombinované 1 rok Kontaktuj školu Francie Paříž

HR funkce společnosti je tradičně vnímána jako podpůrná funkce. Funkční oblast lidských zdrojů jako taková zahrnuje všechny podnikatelské činnosti. Tento kurz MBA vás povede k získání dovedností požadovaných společnostmi, které musí splňovat požadavky agility.

MBA se specializuje na finance

ESLSCA Business School
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Kontaktuj školu Francie Paříž + 1 více

V prostředí, kde se globalizace zavádí, hluboká změna měnového a finančního systému, zrychlená deregulace, "finanční" ekonomika, větší integrace průmyslových a finančních aktiv, vedly k velmi důležitému rozvoji finanční řízení organizací.

MBA ve velkém řízení dat a rozhodovacím procesu

ESLSCA Business School
Kampus Denní studium Kombinované 2 roky Kontaktuj školu Francie Paříž + 1 více

Pochopte fungování své organizace a jejího prostředí, abyste byli schopni nastavit řídicí panely, které je budou sledovat, av iterační logice se přizpůsobovat a přizpůsobovat pomocí nejlepších nástrojů výpočetní.

MBA se specializuje na obchodování - tržní finance

ESLSCA Business School
Kampus Denní studium Kombinované 1 rok Kontaktuj školu Francie Paříž + 1 více

Tato specializovaná MBA proto poskytuje potřebné dovednosti pro práci na všech médiích a na všech typech trhů. Jeho způsob náboru velmi přizpůsobený tomuto jedinečnému profesionálnímu prostředí je síla své staré sítě (1462 v roce 2017), která se nyní nachází na celém světě a její původní pedagogická metodika (situace obchodování, řízení rizik, maratón testů) dělat to jeden z odkazů na mnoho obchodníků, prodeje

MBA se specializuje na mezinárodní obchodní právo - management a finance

ESLSCA Business School
Kampus Denní studium Kombinované 1 rok Kontaktuj školu Francie Paříž + 1 více

Vzhledem k účinkům globalizace v důsledku zvýšené mezinárodní konkurence jsou společnosti nuceny rozvíjet ofenzivní strategie, kde jsou vyžadovány mezinárodní právní a daňové techniky.

MBA specializovaný digitální marketing a e-business

ESLSCA Business School
Kampus Denní studium Kombinované 2 roky Kontaktuj školu Francie Paříž + 1 více

V "Nové ekonomice" vznikla společnost Digital nové využití. Společnosti jsou nuceny přehodnotit svou činnost a podniknout svou digitální revoluci.

MBA specializované řízení a marketing luxusu a módy

ESLSCA Business School
Kampus Denní studium Kombinované 2 roky Kontaktuj školu Francie Paříž + 1 více

MBA ESLSCA Management a marketing luxusu a módy je dnes po desetileté existenci známý a uznáván jako jeden z nejlepších prostředků pro vstup do těchto činností.

MBA Online řízení digitální transformace (ISG EPITA)

IONISx
Online forma Kombinované 18 měsíce Přihlašování započato Francie Francie online Alžírsko Alžírsko online Belgie Belgie online Kanada Kanada online Kongo Kongo ROC (Brazzaville) online Pobřeží slonoviny Pobřeží slonoviny online Francouzská Guyana Francouzská Guyana online Francouzská Polynésie Francouzská Polynésie online Gabon Gabon online Libanon Libanon online Lichtenštejnsko Lichtenštejnsko online Lucembursko Lucembursko online Madagaskar Madagaskar online Martinik Martinik online Mauricius Mauricius online Niger Niger online Réunion Reunion online Švýcarsko Švýcarsko online + 34 více

Master strategické výzvy digitální a globální transformace ekonomiky a rozvíjet 360 ° vize společnosti, aby získala výšku.

Specializované MBA - Audit a řízení řízení

EDC Ecole des Dirigeants & Créateurs d’Enterprise
Kampus Denní studium Kombinované 1 rok Kontaktuj školu Francie Paříž + 1 více

Auditor nebo vedoucí manažer řízení je silou návrhu lépe řídit rizika a posílit efektivitu společnosti. Vedle svých hlavních činností jsou křížově funkční a řídící funkce: odborná inteligence, provozní školení, sledování kvality atd.