MBASTUDIES.CZ

Dálkové MBA studium v Francie - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Francie

Vydělávat Master of Business Administration (MBA) je dosaženo tím, že splní požadavky na absolventa programu na obchodní škole. Mnoho škol nabízí na plný úvazek, částečný úvazek, nebo on-line možnosti, jak vydělat si titul v řízení podniku.

Master of Business Administration (MBA) je absolventem stupeň, který trvá asi dva roky studia přijímat. Jedinci, kteří získají tento stupeň získat důležité znalosti a zkušenosti v rámci oblasti podnikání a řízení, a mohou být schopni rychle najít práci kvůli zlepšení jejich proficiencies.

 

Distanční vzdělávání je způsob poskytování vzdělání pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě. Různé studie ukázaly, že programy distančního vzdělávání může být stejně účinné a efektivní jako konvenční třídními programy, někdy dokonce lepší!

Francie je v současné době patří mezi 20 zemí s nejlepšími výsledky z hlediska ekonomiky kvůli jejich vynikající výsledky orientované vysokoškolské vzdělávání. Většina kurzů na vysokých školách jsou nabízeny ve francouzském jazyce. Francie má 60 veřejných a 100 soukromých vysokých škol.

Dálkové MBA studium v Francie - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Francie. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

6 Výsledky v MBA, Francie, Dálkové Filter

MBA University

IFAM Business School
Kampus Online forma Denní studium 15 měsíce Září 2020 Francie Paříž + 1 více

MBA Online řízení digitální transformace (ISG EPITA)

IONISx
Online forma Kombinované 18 měsíce Přihlašování započato Francie Francie online Alžírsko Alžírsko online Belgie Belgie online Kanada Kanada online Kongo Kongo ROC (Brazzaville) online Pobřeží slonoviny Pobřeží slonoviny online Francouzská Guyana Francouzská Guyana online Francouzská Polynésie Francouzská Polynésie online Gabon Gabon online Libanon Libanon online Lichtenštejnsko Lichtenštejnsko online Lucembursko Lucembursko online Madagaskar Madagaskar online Martinik Martinik online Mauricius Mauricius online Niger Niger online Réunion Reunion online Švýcarsko Švýcarsko online + 34 více

Master strategické výzvy digitální a globální transformace ekonomiky a rozvíjet 360 ° vize společnosti, aby získala výšku.

MBA Online - luxusní management a podnikání v digitálním věku

Institut Supérieur de Marketing du Luxe - SUP de LUXE
Online forma Denní studium 12 měsíce Duben 2020 Francie Paříž

Odvětví v oblasti luxusních výrobků se již několik desetiletí stalo vedoucím představitelem inovací v oblasti řízení a marketingu.

MBA v mezinárodním obchodě ONLINE

Schiller International University - Florida, Heidelberg, Madrid, Paris
Online forma Denní studium 12 - 15 měsíce Přihlašování započato Spojené státy americké Tampa Francie Paříž + 2 více

45-kreditní Mezinárodní obchodní MBA studijní program může být dokončen do dvou semestrů a letní zasedání na plný úvazek, nebo ve dvou letech na částečný úvazek, pokud studenti mají své vysokoškolské studium v obchodním styku.

MBA v řízení informačních technologií ONLINE

Schiller International University - Florida, Heidelberg, Madrid, Paris
Online forma Denní studium 15 měsíce Přihlašování započato Spojené státy americké Tampa Francie Paříž + 2 více

Program pro řízení informačních technologií MBA je navržen tak, aby splňoval poptávku na trhu pro IT profesionály.

Master of Business Administration

Schiller International University - Florida, Heidelberg, Madrid, Paris
Kampus Online forma Denní studium Září 2020 Francie Paříž Německo Heidelberg Španělsko Madrid Spojené státy americké Tampa + 6 více

Program 36 MBA Business Administration MBA vyžaduje kurzy zaměřené na směrové aspekty financí, účetnictví, marketingu a řízení. Případové studie jsou navrženy tak, aby připravovaly studenty na manažerské pozice v malých podnicích i ve velkých nadnárodních společnostech.