MBASTUDIES.CZ

Kombinované MBA studium v Finsko - Zde naleznete Kombinované MBA studium v Finsko

Master of Business správy (MBA) je profesionální titul věnována těm, kteří studují řízení podniku na obchodní škole. Různé formy analýzy a strategie jsou pokryty, včetně operací, marketingu, financí a účetnictví.

Jednotlivci, kteří již získali bakalářský titul a chtějí dále zvyšovat své znalosti a školení mohou vybrat vydělat Master of Business Administration, nebo MBA. MBA je dvouletý program, který může pomoci připravit absolventy pro kariéru v oblasti vedení a řízení v obchodním světě.

Finsko, oficiálně Finská republika je severská země ležící v Fennoscandian oblasti severní Evropy.

Kombinované MBA studium v Finsko - Veškeré informace o Kombinované MBA studiu v Finsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

Magistr v podnikovém managementu a podnikání

Satakunta University of Applied Sciences
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované Srpen 2020 Finsko Pori Rauma

Hledáte způsob, jak pokročit ve svém profesním a akademickém životě? Magisterský studijní program v oboru Podnikový management a podnikání je úzce spojen s pracovním životem.

Magisterský studijní program ve vedení

Tampere University Of Applied Sciences
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 18 - 30 měsíce Kontaktuj školu Finsko Tampere + 2 více

Zjistěte základní informace o vedení lidí a podniků v kontextu mezinárodního vzdělávání. Náš magisterský studijní program ve vedoucích pozicích je jedinečný společný program distančního učení. Je organizována především online ve třech povinných, ale interaktivních a zábavných týdnech ve Finsku.

MBA v mezinárodním řízení podniku

JAMK University of Applied Sciences
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 3 semestry Srpen 2020 Finsko Jyväskylä

Studium magisterského studia ve Finsku! Hlavním zaměřením tohoto programu je umožnit vám rozvíjet profesionální dovednosti, inovovat nové nápady, řešit složité obchodní problémy a prozkoumávat nové obchodní příležitosti. Náš program je určen těm, kteří po prožívání mnoha aspektů podnikatelského světa chtějí, aby svou kariéru pokročili a zlepšili svou kompetenci. Přečtěte si více: https: // www. JAMK .fi / en / Vzdělání / studijní programy / magisterské tituly /