MBASTUDIES

Exekutiva v Jižní Amerika - Exekutiva Exekutiva programy v Jižní Amerika

Masters of Business Administration (MBA) je postgraduální studijní programy v oblasti managementu, ve své vlastní ligu. MBA je tradiční akademický nabídku na manažerského vzdělávání. Univerzity odpovědět na otázky z oblasti podnikání pro přesné a hluboké kvalifikaci pro budoucí manažery a moderní založených na standardizované titulu. To je často zkrácen MBA nebo MBA av opozici k Master of Science (MSc) nebo Master of Arts (MA), aniž by dnes jednoznačně ukazuje na jednoho programu výhradně.

Pokud hledáte vzít svou kariéru na další krok, Executive Education je způsob, jak jít. Pocit jistoty při přijímání nové povinnosti jako vedoucí pracovník s pomocí výkonných vzdělávacích programů.

Spanning mnoha zemích a ostrovních území, Jižní Amerika je doma k mnoha španělsky mluvících zemích. Zde, studenti mohou doslova projít historií na jejich cestě k třídě a nasákly kulturu starověkých společnostech. 

Exekutiva v Jižní Amerika - Udělejte si Exekutiva v Jižní Amerika. Získejte všechny program Exekutiva a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

1 Výsledky v Exekutiva, Jižní Amerika Filter

MBA v obchodním a finančním řízení

Instituto de Ensino Superior Blauro Cardoso de Mattos
MBA
Portuguese (Brazil)
Kampus

Kurz je zaměřen na rozvoj strategické vize prostřednictvím obchodní a finanční teorie a praxe zaměřené na vytváření hodnoty;

Čtěte více