MBASTUDIES

Exekutiva Rosário de Fátima - Exekutiva Exekutiva programy Rosário de Fátima, Rosário de Fátima

Vydělávat Master of Business Administration (MBA) je dosaženo tím, že splní požadavky na absolventa programu na obchodní škole. Mnoho škol nabízí na plný úvazek, částečný úvazek, nebo on-line možnosti, jak vydělat si titul v řízení podniku.

 

Když manažeři chtějí zlepšit jejich schopnost vést své týmy k úspěchu, ale často obracejí na výkonné programy. Hlavním přínosem těchto kurzů je často získávání znalostí, ale také mají tendenci poskytovat cenné navazování kontaktů.

Některé z nejlepších univerzit v Latinské Americe se sídlem v Brazílii, v zemi, která má více než 2000 vysokých škol. Vysoké školy v Brazílii lze rozdělit do následujících skupin: federální vláda spravovaných univerzity, Státní vláda řídila vysokými školami; obecní vládě podařilo univerzit a soukromých vysokých škol.

Exekutiva Rosário de Fátima - Vezměte si MBA Oslu. Získejte všechny programu MBA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

1 Výsledky v Exekutiva, Rosário de Fátima Filter

MBA v obchodním a finančním řízení

Instituto de Ensino Superior Blauro Cardoso de Mattos
MBA
Portuguese (Brazil)
Kampus

Kurz je zaměřen na rozvoj strategické vize prostřednictvím obchodní a finanční teorie a praxe zaměřené na vytváření hodnoty;

Čtěte více