MBASTUDIES

Environmentální vědy v Spojené arabské emiráty. Zde naleznete Environmentální vědy studium v Spojené arabské emiráty

MBA je zkratka pro Master in Business Administration a skládá se z programu osnov, která poskytuje základ v základních konceptů podnikání, včetně vedení, finance, ekonomika, prodej, marketing, řízení lidských zdrojů a řízení dodavatelského řetězce.

MBA v oblasti životního prostředí je program určený pro ty, kteří chtějí budovat kariéru v oblasti udržitelného průmyslu. S vývojem na světovém trhu, zelená ekonomika je součástí neustálé změny v globálním byznysu jako odpověď na odpovědnosti za životní prostředí. Tento program vybavuje studenty s komplexní znalostí a dovedností v oboru Business Administration se zaměřením na ekologických průmyslových odvětví.

Spojené arabské emiráty, někdy jednoduše nazvaný emiráty nebo SAE je arabská země v jihovýchodní části Arabského poloostrova v Perském zálivu a sousedí na východě Omán a Saúdská Arábie na jihu, stejně jako sdílení námořní hranice s Katarem a Írán.

Environmentální vědy studium v Spojené arabské emiráty. Veškeré informace o studiu Environmentální vědy. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené arabské emiráty zde!

1 Výsledky v Environmentální vědy, Spojené arabské emiráty Filter

MBA v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci

Swiss School of Management Dubai
MBA
Zář 2021
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Tento kurz poskytuje úvod do systémů řízení a metod zabezpečování kvality používaných ke zvýšení účinnosti provozu a dodržování předpisů v odděleních a programech v oblasti zd ...

Čtěte více