Economics studium - Studium Economics hledejte zde!

Economics - Zde naleznete Economics studium

Studenti, kteří absolvují vyšší vzdělání v obchodní administrativě nad rámec kurzů nabízených v typickém vysokoškolském stupni, mohou získat MBA. Master of Business Administration uvádí, že jednotlivec může mít pokročilé znalosti v zaměření, jako je marketing, finance, účetnictví a obchodní operace.

Co je MBA v ekonomii? Magisterský program v ekonomii se zaměřuje na školení jednotlivců, kteří cvičí strategické myšlení v obtížných finančních a obchodních situacích, zejména pokud jde o klienta. Kurzy mají tendenci zaměřit se na to, aby se studenti učili optimalizovat informační výzkum, analyzovat složité situace, rozvíjet životaschopná řešení, identifikovat legitimní zdroje talentu a vytvářet užitečné znalosti pro taktické rozhodování. Vzhledem ke zvýšené turbulence mezi zeměmi se mohou instruktoři také rozhodnout zaměřit se na informační válku a na to, jak zmírnit napětí.

Absolventi programu mají tendenci mít silné analytické schopnosti, které jim mohou dobře sloužit jak v jejich profesním, tak i obchodním životě. Mnoho z nich má také obrovské schopnosti řešit problémy, stejně jako schopnost zmírnit složité situace. Každá z těchto vlastností může být užitečná v jakékoli profesní oblasti.

Náklady na výuku ve škole se značně liší, takže neexistuje reálný způsob, jak vědět, kolik MBA v ekonomii může stát studentovi, aniž by nejprve mluvil s poradcem. Z tohoto důvodu je důležité, aby osoba provedla svůj výzkum před zápisem.

Lidé, kteří mají titul v oboru ekonomie, jsou v dnešní době velkou poptávkou a absolventi mohou jako taková najít příležitost, jak se věnovat mnoha vzrušujícím kariérám. Některé vzorové pracovní tituly zahrnují politiku analytika, ekonoma, analytika rozpočtu, statistiku, vládního ekonoma, výzkumníka trhu, konzultanta, vědeckého pracovníka a profesora. Jednotlivci mohou najít úspěch ve vládním sektoru nebo akademické sféře.

Mnoho institucí nabízí MBA v ekonomii. Online kurzy jsou stále více populární kvůli jejich pohodlí. Pokud jste připraveni začít studovat, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním vyplněného formuláře.

Čtěte více

MBA Specializující Se Na Strategii A Hospodářské Zpravodajství

ESLSCA Business School
Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Francie Paris

MBA v strategie a inteligence vychází vstříc studentům vysokých škol, obchodní škole, inženýr, IEP a profesionály. [+]

Vytvořeno v roce 1997, na základě doporučení Výboru Intelligence a strategie firmy, v čele s Henri Martre rámci Generální plánovací komisi, School of Economic Warfare je nyní referenční výcvik business intelligence ve Francii.

Výuka v EMT je založena na čtyřech hlavních zásad:

Optimalizovat vyhledávání informací Identifikovat dobré zdroje odbornosti Analyzovat složité situace Získání užitečných znalostí pro rozhodovací pravomocí

EMT je jediný trénink v oblasti business intelligence nabízí pestrou škálu cvičení v terénu, které se vejdou do strategie klienta. V průběhu roku se naši studenti budou muset vypořádat s konkrétními případy, v rostoucím pocitem obtíží.... [-]


Vedení MBA

Ana G. Méndez University System, Continental U.S. Campuses
Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Orlando Miramar

Absolvent programu v oboru Business Administration od School of Business Administration na Metropolitní univerzitě nabízí Masters v oboru Business Administration obor Management. [+]

Absolvent programu v oboru Business Administration od School of Business Administration na Metropolitní univerzitě nabízí Masters v oboru Business Administration obor Management. Metro areálech Orlando / South Florida učil tuto disciplínu ve správě. Program nabízí vynikající vzdělávací program, který připravuje studenty převzít manažerské odpovědnosti a efektivně, vyžaduje organizace dnes.

Zkušenosti akademický program umožňuje studentům rozvíjet dovednosti potřebné v oblasti Business Administration, budou schopny převzít řídících postech ve veřejném i soukromém sektoru. Tento program rovněž přispívá k tvorbě studentů, vzdělaných a kvalifikovaných, schopných splnit osobních a profesních cílů.... [-]