Dvouoborové MBA studium - Studium Dvouoborové MBA hledejte zde!

Dvouoborové MBA - Zde naleznete Dvouoborové MBA studium

Dvouoborové MBA

Dvojitý stupeň umožňuje jednotlivci zvládnout dvě různé disciplíny ve stejnou dobu. To je skvělá volba pro jednotlivce s konkrétním kariérovým cílem, který není plně pokryt pouze jedním významným. Taková cesta umožňuje studentům přizpůsobit si program, který nejlépe vyhovuje jejich potřebám a aspiracím.

 

Co je duální MBA? Jedná se o možnost, která umožňuje jednotlivcům zvládnout manažerské postupy z hlediska obchodní správy, stejně jako další volbu studia. Vzhledem k tomu, že MBA nebo Master of Business Administration jsou interdisciplinární studie, je snadné začlenit takové pojetí do jiných oblastí. Část podnikové správy se zaměří na metodiku a dovednosti potřebné k zavedení, udržení nebo posílení obchodních funkcí.

 

Pokračování v duální MBA se může ukázat jako velmi přínosné. Manažerské dovednosti, které kurzu pomáhá vylepšit, lze aplikovat v jakékoli pozici nebo povolání. Může vám nabídnout konkurenční výhodu v porovnání s dalšími konkurenčními pracovníky nebo vás umístit na čele linky pro další propagaci v rámci své současné společnosti.

 

Dual MBA programy se liší v nákladech v důsledku několika různých faktorů. Volba studia v kampusu nebo online může posoudit náklady, stejně jako geografickou oblast školy a společné náklady na studium v ​​samotném ústavu.

 

S duálním MBA můžete nastavit vlastní kariéru. V závislosti na tom, který studijní obor se rozhodnete spárovat s Vaším stupněm administrativy, existují různé možnosti kariéry. Vzhledem k tomu, že MBA je zaměřena na management, většina absolventů může očekávat, že bude začínat v nižší manažerské pozici bez zkušeností, s většími příležitostmi se získanými zkušenostmi.

 

Vaše duální MBA je zcela závislá na vás a vaší požadované profesní dráze. Chcete-li se dozvědět více o vašich možnostech a uplatnit si, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali.

 

Čtěte více

Dual Master Of Business Administration - Dual MBA; Řím-Paříž či Londýn

Swiss School of Management, Rome Italy
Campus forma Denní studium Kombinované 24 měsíců October 2018 Itálie Řím + 1 více

Jeden z druhu mezinárodní zkušenosti, které vám umožní studovat a pracovat ve dvou hlavních hlavních městech Evropské unie; Řím, Paříž nebo Londýn. Dát vám možnost získat mezinárodní akreditované dvojí titul za pouhých 18 měsíců. [+]

Proč švýcarské School of Management v Římě?

Jednoduše řečeno, švýcarský školství nese hodnotu.

Náš USA a EU akreditované Dual MBA programy vám umožní víc, než nový řádek na svůj životopis. To vám dává profesionální útěk do kariéry chcete, kdekoliv na světě.

SSM-INSEEC dual Magisterské Program poskytuje našim MBA studenti se silnou sadu mezinárodních zkušeností a příležitostí. V průběhu programu, Dual MBA nabízí studentům mezinárodní perspektivu i mimo vyučování. Využití zkušeností z obou dynamických obchodních škol, budou sítě studentů ze spolužáků a profesorů se zdvojnásobí, zatímco Dual MBA grady mohou stát silnějšími kandidáty pro zaměstnavatele s magisterské tituly z obou švýcarské School of Management v Římě a INSEEC v Paříži nebo Londýně. A čas strávený v Římě, Paříži nebo Londýně studentů může opravdu dělat přátele z celého světa! Program končí období šesti měsíců placené stáže buď v Paříži nebo v Londýně.... [-]