close

Filtry

Zobrazit výsledky

Dálkové MBA studium Obchodní podnikání v Spojené státy americké - Charleston - Zde naleznete Dálkové MBA studium Obchodní podnikání v Spojené státy americké - Charleston

Master of Business správy (MBA) se uděluje na postgraduální studenty, kteří dokončí program studia, které zkoumá různé aspekty podnikatelského světa, včetně marketingu, financí, účetnictví a lidských zdrojů. Je to jak profesionální a terminál stupeň. Obchodní studie je akademický program, který je určen pro studenty, kteří se chtějí dozvědět více o tom, jak js… Čtěte více

Master of Business správy (MBA) se uděluje na postgraduální studenty, kteří dokončí program studia, které zkoumá různé aspekty podnikatelského světa, včetně marketingu, financí, účetnictví a lidských zdrojů. Je to jak profesionální a terminál stupeň.

Obchodní studie je akademický program, který je určen pro studenty, kteří se chtějí dozvědět více o tom, jak jsou podniky spustit. Kurzy mohou zahrnovat obecnější témata nebo ty konkrétnější pomoci připravit studenty pro konkrétní kariéru.

I když moje navštěvovat kurzy distančního vzdělávání on-line, některé univerzity držet zahájení na několika místech. Dalo by se dokonce přestat užívat třídy pro mnoho týdnů v průběhu roku bez vyřazení a bez házení své studentské půjčky na splacení. To je silný argument mnoho lidí se přihlíží při zapsal do distančního vzdělávání tříd.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Charleston byl první město založené v Jižní Karolíně zadní roce 1670. Má dvě veřejné vysoké školy a 5 soukromých vysokých škol s různými studijních programů, jako jsou práva a ošetřovatelství.

Dálkové MBA studium Obchodní podnikání v Spojené státy americké - Charleston - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu Obchodní podnikání v Spojené státy americké - Charleston Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Charleston zde!

Méně
Související studijní obory
arrow_drop_up arrow_drop_down
format_list_bulleted Filtry
The Citadel
Charleston, Spojené státy americké

The Citadel MBA poskytuje znalosti, dovednosti, analytické schopnosti a sociální povědomí potřebné k získání a rozvoji úspěšné manažerské kariéry v měnícím se globálním prostř ... +

The Citadel MBA poskytuje znalosti, dovednosti, analytické schopnosti a sociální povědomí potřebné k získání a rozvoji úspěšné manažerské kariéry v měnícím se globálním prostředí. Flexibilní harmonogramy kurzů jsou určeny pracovním profesionálům a aktivním vojenským členům. Třídy vyučuje naše významná fakulta, která do programu přináší kombinaci zkušeností z reálného světa a akademických znalostí. -
MBA
Denní studium
Kombinované studium
36 hodiny
Angličtina
Kampus
Online forma
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde

Související studijní obory