MBASTUDIES

Obchodní podnikání Guildford - Obchodní podnikání Obchodní podnikání programy Guildford, Guildford

Master of Business správy (MBA) je profesionální titul věnována těm, kteří studují řízení podniku na obchodní škole. Různé formy analýzy a strategie jsou pokryty, včetně operací, marketingu, financí a účetnictví.

Obchodní studie je oblast studia, ve kterém se studenti učí dovednosti potřebné pro provoz podniku. Různá témata mohou obsahovat reklamu, marketing, hospodaření s penězi, komunikaci, administrativu, obchodní plán psaní a přijímání a školení zaměstnanců.

Vzdělávání ve Spojeném království je přenesl to s každou ze zemí Spojeného království, které mají samostatné systémy pod různými vládami: Britská vláda odpovědná za Anglii, a skotská vláda, velšský vláda a Severního Irska Executive jsou odpovědné za Skotsko , Wales a Severní Irsko, resp.

Obchodní podnikání Guildford - Vezměte si MBA Oslu. Získejte všechny programu MBA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

1 Výsledky v Obchodní podnikání, Guildford Filter

Master of Business Administration MBA

University of Surrey
MBA
Říj 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
22 Čvc 2021
Angličtina
Kampus

Surrey MBA je transformační zkušenost s učením. Uděláme víc, než změníme vaše kariérní vyhlídky: chceme změnit způsob, jakým si myslíte. Dosahujeme toho prostřednictvím souhry ...

Čtěte více