MBASTUDIES

Obchodní podnikání Canterbury - Obchodní podnikání Obchodní podnikání programy Canterbury, Canterbury

Master of Business správy (MBA) je profesionální titul věnována těm, kteří studují řízení podniku na obchodní škole. Různé formy analýzy a strategie jsou pokryty, včetně operací, marketingu, financí a účetnictví.

Obchodní studie je oblast studia, ve kterém se studenti učí dovednosti potřebné pro provoz podniku. Různá témata mohou obsahovat reklamu, marketing, hospodaření s penězi, komunikaci, administrativu, obchodní plán psaní a přijímání a školení zaměstnanců.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Canterbury je historické město katedrály, a jméno znamená "Kent lidí 's pevností ". Je to domov pro čtyři vysoké školy a několik dalších vysokých škol, které pokrývají 25% dospělé populace Canterbury.

Obchodní podnikání Canterbury - Vezměte si MBA Oslu. Získejte všechny programu MBA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

3 Výsledky v Obchodní podnikání, Canterbury Filter

MBA

Canterbury Christ Church University
MBA
Led 2021
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

MBA v Canterbury Christ Church vám pomůže získat přehled o nejnovějších trendech v mezinárodním obchodě a organizacích soukromého a veřejného sektoru ve Velké Británii. Díky z ...

Čtěte více

MBA magisterský studijní program

University for the Creative Arts
MBA
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

UCA Executive Masters of Business Administration (MBA) je navržen tak, aby poskytoval kombinaci praktických a teoretických nástrojů, které pomohou studentům stát se úspěšnými ...

Čtěte více

Kent MBA

Kent Business School, University of Kent
MBA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Kent MBA poskytuje studentům znalosti a dovednosti, aby se stali vedoucími transformace s inovativními myšlení, kteří rozumí a mohou integrovat zodpovědné vedení pro rozvoj mí ...

Čtěte více