MBASTUDIES

Obchodní podnikání Pa Tong - Obchodní podnikání Obchodní podnikání programy Pa Tong, Pa Tong

Master of Business správy (MBA) je profesionální titul věnována těm, kteří studují řízení podniku na obchodní škole. Různé formy analýzy a strategie jsou pokryty, včetně operací, marketingu, financí a účetnictví.

Obchodní studie je akademický program, který je určen pro studenty, kteří se chtějí dozvědět více o tom, jak jsou podniky spustit. Kurzy mohou zahrnovat obecnější témata nebo ty konkrétnější pomoci připravit studenty pro konkrétní kariéru.

Thajsko, oficiálně Thajské království, dříve známé jako Siam, je země nacházející se ve středu Indočíně poloostrově v jihovýchodní Asii. Thajsko 's pláže a ostrovy lákají miliony návštěvníků každý rok z celého světa. Každý, kdo se čtyřletým míry mohou získat zaměstnání jako učitel angličtiny v Thajsku.

Obchodní podnikání Pa Tong - Vezměte si MBA Oslu. Získejte všechny programu MBA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

3 Výsledky v Obchodní podnikání, Pa Tong Filter

Mba

Sasin Graduate Institute of Business Administration
MBA
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Sasin studijní program MBA je intenzivní 19-měsíční program řízení obecně, v angličtině v Bangkoku v Thajsku.

Čtěte více

Sasin Executive MBA

Sasin Graduate Institute of Business Administration
EMBA
<
Kombinované studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Program EMBA slouží mid-kariéry vedení připravuje na další úroveň, jakož i vedoucích pracovníků, kteří chtějí zlepšit své dovednosti a vedení účinnost.

Čtěte více

Sasin Chula inženýrsko zdvojené magisterský studijní program (SCE)

Sasin Graduate Institute of Business Administration
Magistr
MBA
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Sasin Chula inženýrství Dual magisterský studijní program (SCE) překlene mezeru mezi inženýry a vedení produkovat absolventy s výhodným poměrem obchodní znalosti a kvantitativ ...

Čtěte více