close

Filtry

Zobrazit výsledky

Obchodní podnikání Chiayi City - Obchodní podnikání Obchodní podnikání programy Chiayi City, Chiayi City

Master of Business správy, známý jako MBA, je absolvent titul uděluje těm, kteří dokončí program se zaměřením na řízení podniku. Finance, účetnictví, lidských zdrojů, a další témata podnikáním související jsou zaměřeny na. Obchodní studie je akademický program, který je určen pro studenty, kteří se chtějí dozvědět více o tom, jak jsou podniky spustit. Kurzy… Čtěte více

Master of Business správy, známý jako MBA, je absolvent titul uděluje těm, kteří dokončí program se zaměřením na řízení podniku. Finance, účetnictví, lidských zdrojů, a další témata podnikáním související jsou zaměřeny na.

Obchodní studie je akademický program, který je určen pro studenty, kteří se chtějí dozvědět více o tom, jak jsou podniky spustit. Kurzy mohou zahrnovat obecnější témata nebo ty konkrétnější pomoci připravit studenty pro konkrétní kariéru.

Tchaj-wan, oficiálně Republika Číny, je stát ve východní Asii a první ústavní republikou v Asii. Tchaj-wan má několik dobrých univerzit, z nichž mnohé mají výměnných dohod se zahraničními univerzitami, a to jsou dobrý způsob, jak poznat život na Tchaj-wanu.

Chia Yi je legendární město s řadou vynikajících univerzit, které připraví studenti Tchaj-wan se znalostmi a dovednostmi. Některé z vysokých škol v tomto městě patří, TATUNG institut obchodu a technologie, Nanhua University a National Chung Cheng University.

Obchodní podnikání Chiayi City - Vezměte si MBA Oslu. Získejte všechny programu MBA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Méně
Související studijní obory
arrow_drop_up arrow_drop_down
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
南华大学
Chiayi City , Tchaj-wan

Obchodní oddělení magisterského programu řízení vědy je umístěn jako MBA, Ústav pedagogických cílů „s komunikačních služeb s cílem posílit spolupráci, vědomě studují vlastnost ... +

Obchodní oddělení magisterského programu řízení vědy je umístěn jako MBA, Ústav pedagogických cílů „s komunikačních služeb s cílem posílit spolupráci, vědomě studují vlastnosti řízení talentů“, tak charakteristické výzkumných metod osnov systému, řízení služeb, řízení vědy a obchodní témata jako povinných předmětů , managementu a marketingu témat, etika témata obchod, témata pracovní řízení, témata finančního řízení, témata z organizačního chování, strategických témat management, ekonomické řízení, manažerské účetnictví, aplikace statistických údajů pro profesionální hlavních osnov, jako práh odstupňování. -
MBA
Denní studium
Angličtina, čínština
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde

Související studijní obory