MBASTUDIES

Obchodní podnikání v Šrí Lanka. Zde naleznete Obchodní podnikání studium v Šrí Lanka

MBA je zkratka pro Master in Business Administration a skládá se z programu osnov, která poskytuje základ v základních konceptů podnikání, včetně vedení, finance, ekonomika, prodej, marketing, řízení lidských zdrojů a řízení dodavatelského řetězce.

Obchodní studie je akademický program, který je určen pro studenty, kteří se chtějí dozvědět více o tom, jak jsou podniky spustit. Kurzy mohou zahrnovat obecnější témata nebo ty konkrétnější pomoci připravit studenty pro konkrétní kariéru.

Ačkoli existuje mnoho příležitostí pro vysokoškolské vzdělávání na Srí Lance, hodně obyvatel rozhodnout, že účast na těchto institucí. Ačkoli mezinárodní tlak pomohl některé ve vývoji, návrzích univerzit se často setkával s odporem ze strany místních obyvatel.

Obchodní podnikání studium v Šrí Lanka. Veškeré informace o studiu Obchodní podnikání. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Šrí Lanka zde!

1 Výsledky v Obchodní podnikání, Šrí Lanka Filter

Mba

Hindustan University
MBA
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

MBA je nezbytným kvalifikace vylézt nahoru firemním žebříčku. Tam je vysoká poptávka po absolventech řízení kvalitním ve všech funkčních oblastech financí, personalistiky, IT ...

Čtěte více