MBASTUDIES

Obchodní podnikání Vídeň - Obchodní podnikání Obchodní podnikání programy Vídeň, Vídeň

Vydělávat Master of Business Administration (MBA) je dosaženo tím, že splní požadavky na absolventa programu na obchodní škole. Mnoho škol nabízí na plný úvazek, částečný úvazek, nebo on-line možnosti, jak vydělat si titul v řízení podniku.

Obchodní studie je akademický program, který je určen pro studenty, kteří se chtějí dozvědět více o tom, jak jsou podniky spustit. Kurzy mohou zahrnovat obecnější témata nebo ty konkrétnější pomoci připravit studenty pro konkrétní kariéru.

Pokud uvažujete o prohloubení své vzdělání v instituci, kde je vynikající akademické kvality dodržovány pak Rakousko nabízí nejlepší cíl. Tyto instituce jsou výzkum založený což umožňuje studentům získat představy o tom, jak řešit skutečné problémy života.

Vídeň je hlavní město Rakouska a má mnoho zařízení tak, aby odpovídala stavu. Vzdělávací střediska jsou ve výborném stavu jít do rozsahu mít mezinárodních škol, jako je American International School Vienna International University a ve Vídni.

Obchodní podnikání Vídeň - Vezměte si MBA Oslu. Získejte všechny programu MBA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

1 Výsledky v Obchodní podnikání, Vídeň Filter

Master of Business Administration (MBA)

Webster Vienna Private University
MBA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2&nbsp;-&nbsp;3 roky
Angličtina
Kampus

Master programu Business Administration (MBA) z poskytuje školení v oblasti obchodu pro studenty se zájmem o pochopení pracovní charakter podnikání v konkurenčním prostředí. ...

Čtěte více