MBASTUDIES

Obchodní podnikání Santa Anita - Obchodní podnikání Obchodní podnikání programy Santa Anita, Santa Anita

MBA je zkratka pro Master in Business Administration a skládá se z programu osnov, která poskytuje základ v základních konceptů podnikání, včetně vedení, finance, ekonomika, prodej, marketing, řízení lidských zdrojů a řízení dodavatelského řetězce.

Obchodní studie je akademický oblast studia, která poskytuje znalosti a dovednosti potřebné pro kariéru v podnikatelské sféře. Studie se může skládat z financí, účetnictví, ekonomie, organizačních studií, podnikatelské etiky, a marketing.

Peru, oficiálně Republika Peru je stát v západní jižní Ameriky. Peru má asi 80 vysokých škol s vysokými školami mnohem více soukromé než veřejné. Hlavním jazykem je španělština, ale pořád tam jsou některé kurzy vytvořené speciálně pro zahraniční studenty.

Obchodní podnikání Santa Anita - Vezměte si MBA Oslu. Získejte všechny programu MBA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

2 Výsledky v Obchodní podnikání, Santa Anita Filter

Master of Business Administration (MBA)

Universidad de San Martín de Porres
MBA
Bře 2021
<
Denní studium
<
4 semestry
španělština
Kampus

Hlavním účelem programu je zdokonalit odborníky s významnými dovednostmi, vedoucími pracovníky na nejvyšší úrovni, schopnými vytvářet a rozvíjet pokročilé znalosti v obchodní ...

Čtěte více

Magisterský titul v mezinárodním obchodě Double Degree: Mezinárodní MBA udělený HFU

Universidad de San Martín de Porres
Magistr
MBA
Bře 2021
<
Denní studium
<
20 měsíce
španělština
Kampus

Magisterský program Mezinárodní MBA Mezinárodní Business Double Cílem je rozvíjet v účastníků teoretické a praktické prvky, které jim umožní:

Čtěte více