MBASTUDIES

Obchodní podnikání v Panama. Zde naleznete Obchodní podnikání studium v Panama

Master of Business správy (MBA) se uděluje na postgraduální studenty, kteří dokončí program studia, které zkoumá různé aspekty podnikatelského světa, včetně marketingu, financí, účetnictví a lidských zdrojů. Je to jak profesionální a terminál stupeň.

Obchodní studie je akademický oblast studia, která poskytuje znalosti a dovednosti potřebné pro kariéru v podnikatelské sféře. Studie se může skládat z financí, účetnictví, ekonomie, organizačních studií, podnikatelské etiky, a marketing.

Panama je země ve Střední Americe a na obou pobřeží Karibského moře a severní části Tichého oceánu. Snadnější cestování a širokou škálu zkušeností, aby Panama jeden z nejatraktivnějších rozvíjejících turistických destinací na světě. Universidad de Panama Tecnologica (technická univerzita Panamy, nejlepší univerzity v Panamě ve strojírenství a logistiky programů) má jazykové centrum, kde se můžete naučit španělsky, anglicky, francouzsky, německy, japonsky, korejsky, Mandarin, italský a mnoho jiných jazyků.

Obchodní podnikání studium v Panama. Veškeré informace o studiu Obchodní podnikání. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Panama zde!

2 Výsledky v Obchodní podnikání, Panama Filter

MBA - MBA

IESA - Instituto de Estudios Superiores de Administración
MBA
Říj 2020
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
12&nbsp;-&nbsp;24 měsíce
španělština
Kampus

MBA - MBA je vzdělávací zkušenost, která změní svou kariéru, rozšířit své obzory vývoje. Nabízí znalostí špičkové ...

Čtěte více

Globální MBA

IESA - Instituto de Estudios Superiores de Administración
Global MBA
Říj 2020
<
Kombinované studium
španělština
Kampus

Cílem Globální MBA je rozvíjet řídící schopnosti potřebné k dosažení lepší vývoj v oblasti mezinárodního obchodu. double degree udělena ....

Čtěte více