MBASTUDIES

Obchodní podnikání v Nikaragua. Zde naleznete Obchodní podnikání studium v Nikaragua

Vydělávat Master of Business Administration (MBA) je dosaženo tím, že splní požadavky na absolventa programu na obchodní škole. Mnoho škol nabízí na plný úvazek, částečný úvazek, nebo on-line možnosti, jak vydělat si titul v řízení podniku.

Obchodní studie je akademický oblast studia, která poskytuje znalosti a dovednosti potřebné pro kariéru v podnikatelské sféře. Studie se může skládat z financí, účetnictví, ekonomie, organizačních studií, podnikatelské etiky, a marketing.

Nikaragua je stát ve Střední Americe. Nikaragua se zúčastnilo španělští dobyvatelé na počátku 16. století. Španělské školy a kurzy jsou k dispozici ve většině měst, zejména Granada. Podívejte se na konkrétní záznamy v místních průvodců, nebo jen zeptat, když jste 're tam.

Obchodní podnikání studium v Nikaragua. Veškeré informace o studiu Obchodní podnikání. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Nikaragua zde!

2 Výsledky v Obchodní podnikání, Nikaragua Filter

MBA Globální perspektiva

INCAE Business School
MBA
<
Denní studium
<
15 měsíce
Angličtina
Kampus

Globální perspektiva MBA se zaměřuje na poskytování potřebných nástrojů studentům, kteří vyžadují komplexní školení v různých oblastech řízení. Umožňuje studentům zdokonalit s ...

Čtěte více

Magisterský v oboru Business Administration

Keiser University Latin American Campus
MBA
<
Denní studium
<
24&nbsp;-&nbsp;30 měsíce
Angličtina
Kampus
Online forma

Master of Business Administration (MBA, pro jeho zkratka v angličtině) Keiser University nabízí intenzivní postgraduální program, který připravuje studenty do teorie a praxe m ...

Čtěte více