MBASTUDIES

Obchodní podnikání Řezno - Obchodní podnikání Obchodní podnikání programy Řezno, Řezno

Vydělávat Master of Business Administration (MBA) je dosaženo tím, že splní požadavky na absolventa programu na obchodní škole. Mnoho škol nabízí na plný úvazek, částečný úvazek, nebo on-line možnosti, jak vydělat si titul v řízení podniku.

Obchodní studie je akademický program, který je určen pro studenty, kteří se chtějí dozvědět více o tom, jak jsou podniky spustit. Kurzy mohou zahrnovat obecnější témata nebo ty konkrétnější pomoci připravit studenty pro konkrétní kariéru.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

Obchodní podnikání Řezno - Vezměte si MBA Oslu. Získejte všechny programu MBA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

1 Výsledky v Obchodní podnikání, Řezno Filter

MBA v oblasti nemovitostí

Universität Regensburg
MBA
Říj 2020
Angličtina

IREBS International Real Estate Business School, založená v roce 2004, je jedním z předních realitních oddělení v Evropě. Škola se skládá z osmi členů fakulty na plný úvazek a ...

Čtěte více