MBASTUDIES

Obchodní podnikání v Monako. Zde naleznete Obchodní podnikání studium v Monako

Vydělávat Master of Business Administration (MBA) je dosaženo tím, že splní požadavky na absolventa programu na obchodní škole. Mnoho škol nabízí na plný úvazek, částečný úvazek, nebo on-line možnosti, jak vydělat si titul v řízení podniku.

Obchodní studie poskytují prazákladní vzdělávání pro studenty, kteří chtějí pracovat v nějaké funkci podnikání. K dispozici na univerzitách a obchodních školách po celém světě, se studenti naučí základy pro obchodníky, jako jsou finance a řízení. 

Zkušenosti z kvalitního francouzského života by mohl být dobrý klenot, pokud studují v zahraničí. Život v Evropě nemusí být snadné, nebo to stojí za to, ale ne dříve, než se snaží brilantní časy v Monaku. Toto je místo pro vás studovat v mezinárodně uznávané mezinárodní univerzity Monaka (PPU).

Obchodní podnikání studium v Monako. Veškeré informace o studiu Obchodní podnikání. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Monako zde!

1 Výsledky v Obchodní podnikání, Monako Filter

Master of Business Administration MBA

International University of Monaco
MBA
<
Denní studium
<
10 měsíce
Angličtina
Kampus

Intenzivní 10 měsíční program, včetně hands-na individuální / Corporate projektu, poskytuje všechny funkční a praktické nástroje potřebné k plynule řídit funkce a lidí; vedení ...

Čtěte více