MBASTUDIES

Obchodní podnikání v Maroko. Zde naleznete Obchodní podnikání studium v Maroko

MBA je zkratka pro Master in Business Administration a skládá se z programu osnov, která poskytuje základ v základních konceptů podnikání, včetně vedení, finance, ekonomika, prodej, marketing, řízení lidských zdrojů a řízení dodavatelského řetězce.

Obchodní studie je akademický program, který je určen pro studenty, kteří se chtějí dozvědět více o tom, jak jsou podniky spustit. Kurzy mohou zahrnovat obecnější témata nebo ty konkrétnější pomoci připravit studenty pro konkrétní kariéru.

Maroko, oficiálně Marocké království. je nejzápadnější ze zemí severní Afriky. Má pobřeží Atlantiku a Středozemním moři, a drsné horské interiér. Mezi hlavní zdroje marockého hospodářství jsou zemědělství, fosfáty, cestovní ruch a textilu.

Obchodní podnikání studium v Maroko. Veškeré informace o studiu Obchodní podnikání. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Maroko zde!

4 Výsledky v Obchodní podnikání, Maroko Filter

MBA Program

Superior Institutions of Science & Technology (SIST)
MBA
<
Kombinované studium
<
18 měsíce
Angličtina
Kampus

MBA je mezinárodně uznávaná a uznávaná kvalifikace pro manažery. Žadatelé jsou z veřejného i soukromého sektoru. Výukový program je zaměřen na ty, kteří se snaží rozvíjet svou ...

Čtěte více

Master of Business Administration (MBA)

Al Akhawayn University (in Ifrane)
MBA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Program Master of Business Administration (MBA) poskytuje studentům, kteří usilují o to, aby se stali úspěšnými manažery a vedoucími pracovníky v globální ekonomice, vysoce kv ...

Čtěte více

ESSEC Global MBA

ESSEC Business School
1-year MBA
Zář 2020
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Otevřete dveře vašemu požadovanému odvětví díky 12měsíčnímu programu ESSEC Global MBA dodávanému ve Francii a Singapuru.

Čtěte více

MBA Program

Mundiapolis University Executive
MBA
<
Denní studium
<
2 roky
Francouzština
Kampus
Online forma

Que vous soyez un professionnel ou jeune actif avec l’envie de gérer votre carrière tout en développant votre leadership à l’international, le Global Pan-African MBA de l’Univ ...

Čtěte více