MBASTUDIES

Obchodní podnikání Kuching - Obchodní podnikání Obchodní podnikání programy Kuching, Kuching

MBA je o zdaleka nejúspěšnější stupeň 20. století. Podívejte se na amerických statistik. První stupeň nebyl dán, dokud 1900. Na konci 20. století měl 27% podíl na trhu všech absolventské hodnosti rozdávané.

Studenti, kteří by chtěli pracovat ve světě obchodu by měl velmi zvážit přijetí ekonomických studií. Tento akademický program pomůže studentům rozvíjet své dovednosti v oblasti řízení zaměstnanců, money management, marketing, vedení a podnikatelské etiky.

Malajsie je federativní konstituční monarchie v jihovýchodní Asii. Skládá se ze třinácti států a tří federálních území a má celkovou masy 329.847 km2 oddělených Jihočínského moře do dvou podobně velkých regionů, poloostrovní Malajsii a malajské Borneo.

Obchodní podnikání Kuching - Vezměte si MBA Oslu. Získejte všechny programu MBA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

1 Výsledky v Obchodní podnikání, Kuching Filter

Firemní Master in Business Administration (cmba) programu podle kurzu

Universiti Malaysia Sarawak
MBA
<
Denní studium
<
18 měsíce
Angličtina
Kampus

CMBA poskytuje příležitost pro jednotlivce postoupit svou kariéru v řízení podniku, jakož i pro odborníky pro zvýraznění své dovednosti a znalosti pro řízení podniku. ...

Čtěte více