MBASTUDIES

Obchodní podnikání v Makedonie. Zde naleznete Obchodní podnikání studium v Makedonie

Master of Business správy (MBA) se uděluje na postgraduální studenty, kteří dokončí program studia, které zkoumá různé aspekty podnikatelského světa, včetně marketingu, financí, účetnictví a lidských zdrojů. Je to jak profesionální a terminál stupeň.

Obchodní studie poskytují prazákladní vzdělávání pro studenty, kteří chtějí pracovat v nějaké funkci podnikání. K dispozici na univerzitách a obchodních školách po celém světě, se studenti naučí základy pro obchodníky, jako jsou finance a řízení. 

Makedonie 's velké množství přírodních a kulturních zajímavostí, aby bylo atraktivní destinací návštěvníků. Skopje je země 's politickou, kulturní, ekonomické a akademické centrum a má několik univerzit.

Obchodní podnikání studium v Makedonie. Veškeré informace o studiu Obchodní podnikání. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Makedonie zde!

1 Výsledky v Obchodní podnikání, Makedonie Filter

Business Administration - MBA

South East European University
MBA
<
Denní studium
<
4 semestry
Angličtina
Makedonský
Albánský
Kampus

Program SEE University, MBA, se představil jako elitní programu MBA, který je určen pro lidi, kteří mají zkušenosti v této oblasti, hledání lepší kvalifikaci a lepší kariéru. ...

Čtěte více