MBASTUDIES

Obchodní podnikání v Maďarsko. Zde naleznete Obchodní podnikání studium v Maďarsko

Master of Business správy, známý jako MBA, je absolvent titul uděluje těm, kteří dokončí program se zaměřením na řízení podniku. Finance, účetnictví, lidských zdrojů, a další témata podnikáním související jsou zaměřeny na.

Studenti, kteří by chtěli pracovat ve světě obchodu by měl velmi zvážit přijetí ekonomických studií. Tento akademický program pomůže studentům rozvíjet své dovednosti v oblasti řízení zaměstnanců, money management, marketing, vedení a podnikatelské etiky.

Vnitrozemský stát nachází v regionu střední Evropy s maďarská jako jejich oficiální jazyk. Země je matematika a přírodní vědy přístup jsou vynikající. To domy jako první na světě technologický institut. Je to tady, že první parní stroj v Evropě, byla postavena v roce 1722.

Obchodní podnikání studium v Maďarsko. Veškeré informace o studiu Obchodní podnikání. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Maďarsko zde!

2 Výsledky v Obchodní podnikání, Maďarsko Filter

Full-time MBA

Corvinus University of Budapest
MBA
<
Denní studium
<
4 semestry
Angličtina
Kampus

Program Full-Time MBA je navržen speciálně pro mezinárodní studenty a Maďary, kteří hledají skutečně globální vzdělání. Každý minulý a současný student, který navštěvoval nebo ...

Čtěte více

Master of Business Administration (MBA)

Budapest Metropolitan University
MBA
<
Denní studium
<
4 semestry
Angličtina
Kampus

Nejmodernější teoretické a praktické znalosti a dovednosti, které zahrnují všechny sektory podnikání, jsou začleněny do naší MBA. Kromě důležitých základních kurzů (Hospodářsk ...

Čtěte více