MBASTUDIES

Obchodní podnikání v Lotyšsko. Zde naleznete Obchodní podnikání studium v Lotyšsko

MBA je zkratka pro Master in Business Administration a skládá se z programu osnov, která poskytuje základ v základních konceptů podnikání, včetně vedení, finance, ekonomika, prodej, marketing, řízení lidských zdrojů a řízení dodavatelského řetězce.

Obchodní studie je akademický oblast studia, která poskytuje znalosti a dovednosti potřebné pro kariéru v podnikatelské sféře. Studie se může skládat z financí, účetnictví, ekonomie, organizačních studií, podnikatelské etiky, a marketing.

Lotyšsko oficiálně Lotyšská republika, je země v regionu Baltského moře severní Evropy. To je ohraničené na severu Estonska, na jihu Litvy, na východě Ruskem a na jihovýchodě Běloruska. Lotyši Baltského lidí, kulturně spojené s Litevci. Hlavním městem je Riga, které je domovem Lotyšské univerzity s více než 23.000 přihlášených studentů.

Obchodní podnikání studium v Lotyšsko. Veškeré informace o studiu Obchodní podnikání. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Lotyšsko zde!

2 Výsledky v Obchodní podnikání, Lotyšsko Filter

Mistr v oboru Business Administration

Turiba University
MBA
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Při studiu v tomto programu pochopíte řízení změnových procesů a jak je hodnotit pomocí predikčních metod. Prostřednictvím systémů pro správu inovací získáte metody, jak úspěš ...

Čtěte více

Mistr v řízení podniku (MBA)

Latvia University of Life Sciences and Technologies
MBA
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Aby bylo možné zůstat na vrcholu, bez ohledu na to, jak velký nebo malý, že společnost je, je potřeba jako obchodní manažer. Tento program si klade za cíl podporovat studenty ...

Čtěte více