MBASTUDIES

Obchodní podnikání v Kostarika. Zde naleznete Obchodní podnikání studium v Kostarika

Vydělávat Master of Business Administration (MBA) je dosaženo tím, že splní požadavky na absolventa programu na obchodní škole. Mnoho škol nabízí na plný úvazek, částečný úvazek, nebo on-line možnosti, jak vydělat si titul v řízení podniku.

Obchodní studie je oblast studia, ve kterém se studenti učí dovednosti potřebné pro provoz podniku. Různá témata mohou obsahovat reklamu, marketing, hospodaření s penězi, komunikaci, administrativu, obchodní plán psaní a přijímání a školení zaměstnanců.

Costa Rica nabízí sponzorované a zároveň studenti příjemný vyššího vzdělání osnov. V zemi je 20 veřejných a 44 soukromých vysokých škol s tří vedoucích veřejných vysokých škol mají University of Costa Rica, Národní univerzitě a Kostariky Institute of Technology.

Obchodní podnikání studium v Kostarika. Veškeré informace o studiu Obchodní podnikání. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Kostarika zde!

1 Výsledky v Obchodní podnikání, Kostarika Filter

MBA Globální perspektiva

INCAE Business School
MBA
<
Denní studium
<
15 měsíce
Angličtina
Kampus

Globální perspektiva MBA se zaměřuje na poskytování potřebných nástrojů studentům, kteří vyžadují komplexní školení v různých oblastech řízení. Umožňuje studentům zdokonalit s ...

Čtěte více