MBASTUDIES

Obchodní podnikání Dillí - Obchodní podnikání Obchodní podnikání programy Dillí, Dillí

Masters of Business Administration (MBA) je postgraduální studijní programy v oblasti managementu, ve své vlastní ligu. MBA je tradiční akademický nabídku na manažerského vzdělávání. Univerzity odpovědět na otázky z oblasti podnikání pro přesné a hluboké kvalifikaci pro budoucí manažery a moderní založených na standardizované titulu. To je často zkrácen MBA nebo MBA av opozici k Master of Science (MSc) nebo Master of Arts (MA), aniž by dnes jednoznačně ukazuje na jednoho programu výhradně.

Obchodní studie je akademický program, který je určen pro studenty, kteří se chtějí dozvědět více o tom, jak jsou podniky spustit. Kurzy mohou zahrnovat obecnější témata nebo ty konkrétnější pomoci připravit studenty pro konkrétní kariéru.

Nachází se v jižní části Asie, Indická republika je druhou nejlidnatější zemí na světě s přibližně 1,27 miliardy lidí. Indie má čtyři typy škol, Centrální univerzity, státní univerzity, považovaný za univerzitu a soukromých vysokých škol spočívající ve více než 550 institucí.

Dillí je hlavním městem Indie a druhým největším v souvislosti s populací po Mumbai. S 22 miliony obyvatel, je hodnocena jako čtvrtá nejlidnatější město na světě s téměř 200 institucí vyššího vzdělávání sloužit velkou populaci.

Obchodní podnikání Dillí - Vezměte si MBA Oslu. Získejte všechny programu MBA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

2 Výsledky v Obchodní podnikání, Dillí Filter

Mba

Mahatma Gandhi University
MBA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2&nbsp;-&nbsp;4 roky
Angličtina
Kampus

Díky tomuto kurzu můžete být synchronizováni s nejnovějšími technologiemi používanými v oblasti správy pro různé formy transakcí. Porozumět a vstřebat všechny formy rozpočtová ...

Čtěte více

Mba

Hindustan University
MBA
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

MBA je nezbytným kvalifikace vylézt nahoru firemním žebříčku. Tam je vysoká poptávka po absolventech řízení kvalitním ve všech funkčních oblastech financí, personalistiky, IT ...

Čtěte více