MBASTUDIES

Obchodní podnikání v Gibraltar. Zde naleznete Obchodní podnikání studium v Gibraltar

MBA je zkratka pro Master in Business Administration a skládá se z programu osnov, která poskytuje základ v základních konceptů podnikání, včetně vedení, finance, ekonomika, prodej, marketing, řízení lidských zdrojů a řízení dodavatelského řetězce.

Obchodní studie je oblast studia, ve kterém se studenti učí dovednosti potřebné pro provoz podniku. Různá témata mohou obsahovat reklamu, marketing, hospodaření s penězi, komunikaci, administrativu, obchodní plán psaní a přijímání a školení zaměstnanců.

Gibraltar je skvělým místem k výkonu vysokoškolského vzdělávání, jak vyplývá model anglickou školní docházky. Ačkoli tam byly kdysi málo instituce vyššího vzdělávání v zemi, nedávné nařízení vlády vedly k vytvoření těchto institucí.

Obchodní podnikání studium v Gibraltar. Veškeré informace o studiu Obchodní podnikání. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Gibraltar zde!

1 Výsledky v Obchodní podnikání, Gibraltar Filter

Master of Business Administration (MBA)

University of Gibraltar
MBA
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

University of Gibraltar MBA je moderní a kariéra-zaměřený manažerský program, který má za cíl vyzvat a inspirovat vás. Ať už se snažíte zvýšit vaše kariérní vyhlídky nebo změn ...

Čtěte více