MBASTUDIES

Obchodní podnikání Lyon - Obchodní podnikání Obchodní podnikání programy Lyon, Lyon

Master of Business správy (MBA) se uděluje na postgraduální studenty, kteří dokončí program studia, které zkoumá různé aspekty podnikatelského světa, včetně marketingu, financí, účetnictví a lidských zdrojů. Je to jak profesionální a terminál stupeň.

Obchodní studie je akademický oblast studia, která poskytuje znalosti a dovednosti potřebné pro kariéru v podnikatelské sféře. Studie se může skládat z financí, účetnictví, ekonomie, organizačních studií, podnikatelské etiky, a marketing.

Francie je v současné době patří mezi 20 zemí s nejlepšími výsledky z hlediska ekonomiky kvůli jejich vynikající výsledky orientované vysokoškolské vzdělávání. Většina kurzů na vysokých školách jsou nabízeny ve francouzském jazyce. Francie má 60 veřejných a 100 soukromých vysokých škol.

Lyon se nachází ve východní a střední Francii. Je to město s více než 400000 obyvateli. Lyon Město má četné univerzity, vysoké školy a další drobné zařízeních vyššího vzdělávání.

Obchodní podnikání Lyon - Vezměte si MBA Oslu. Získejte všechny programu MBA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

4 Výsledky v Obchodní podnikání, Lyon Filter

Mezinárodní MBA

emlyon business school
MBA
Zář 2020
<
Denní studium
<
12 měsíce
Kampus

Připojte se do kulturně a profesionálně rozmanité kohorty, která vám poskytne zkušenosti z praxe při práci s různými národnostmi a sektory. Připravte se na mezinárodní vedoucí ...

Čtěte více

Mba mistr v obchodní administrativě

Aston Business School
MBA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
12&nbsp;-&nbsp;27 měsíce
Angličtina
Kampus
Online forma

Aston MBA vychází z naší přední světový výzkum v oblasti mezinárodního obchodu a naší celosvětové sítě firemních spojení vás promění v dynamickou a agilní obchodní vůdce. Prac ...

Čtěte více

MBA v mezinárodním řízení podniku (IBM)

SHG Lyon
MBA
<
2 roky
Angličtina
Francouzština
Kampus

Jeden z jediných mezinárodních MBA MBA ve Francii nabízející každoročně placenou stáž v mezinárodních společnostech.

Čtěte více

Výkonný částečný úvazek mba

Aston Business School
EMBA
<
Kombinované studium
<
30 měsíce
Angličtina
Kampus

Aston MBA je další kapitola vaší kariéry. Ať je vaše ambice vedoucí v mezinárodních organizacích nebo začít něco blíže doma, kurz zdokonalí vaše strategické myšlení a schopnos ...

Čtěte více