MBASTUDIES

Obchodní podnikání v Fidži. Zde naleznete Obchodní podnikání studium v Fidži

Masters of Business Administration (MBA) je postgraduální studijní programy v oblasti managementu, ve své vlastní ligu. MBA je tradiční akademický nabídku na manažerského vzdělávání. Univerzity odpovědět na otázky z oblasti podnikání pro přesné a hluboké kvalifikaci pro budoucí manažery a moderní založených na standardizované titulu. To je často zkrácen MBA nebo MBA av opozici k Master of Science (MSc) nebo Master of Arts (MA), aniž by dnes jednoznačně ukazuje na jednoho programu výhradně.

Obchodní studie je akademický program, který je určen pro studenty, kteří se chtějí dozvědět více o tom, jak jsou podniky spustit. Kurzy mohou zahrnovat obecnější témata nebo ty konkrétnější pomoci připravit studenty pro konkrétní kariéru.

Ministerstvo školství často dohlíží na výcvik na Fidži. Vláda fidžijský nabízí částečné sponzorství pro studenty, kteří spravují navštěvovat instituce vyššího vzdělávání. To umožnilo vysokoškolská zápis zdvojnásobit v uplynulých letech.

Obchodní podnikání studium v Fidži. Veškeré informace o studiu Obchodní podnikání. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Fidži zde!

1 Výsledky v Obchodní podnikání, Fidži Filter

Masters of Business Administration

University of the South Pacific USP
MBA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Mezinárodně akreditovaný Asociace MBA (AMBA), Master of Business Administration (MBA) program Graduate School of Business (GSB), univerzita jižního Pacifiku (USP) se stala líd ...

Čtěte více