MBASTUDIES

Obchodní podnikání v Estonsko. Zde naleznete Obchodní podnikání studium v Estonsko

Master of Business správy, známý jako MBA, je absolvent titul uděluje těm, kteří dokončí program se zaměřením na řízení podniku. Finance, účetnictví, lidských zdrojů, a další témata podnikáním související jsou zaměřeny na.

Studenti, kteří by chtěli pracovat ve světě obchodu by měl velmi zvážit přijetí ekonomických studií. Tento akademický program pomůže studentům rozvíjet své dovednosti v oblasti řízení zaměstnanců, money management, marketing, vedení a podnikatelské etiky.

Estonsko je demokratická parlamentní republika rozdělena do patnácti krajů, s jeho hlavním a největším městem prozatím Tallinnu. Estonsko má 12 veřejnosti a 8 soukromé vysoké školy. Nejstarší univerzita v zemi je University of Tartu, založená v roce 1632.

Obchodní podnikání studium v Estonsko. Veškeré informace o studiu Obchodní podnikání. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Estonsko zde!

2 Výsledky v Obchodní podnikání, Estonsko Filter

Mezinárodní obchodní administrativa

Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor
MBA
Zář 2020
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Program MBA Mezinárodní obchodní administrativa přijímá interdisciplinární přístup k budování komplexního porozumění mezinárodnímu podnikatelskému prostředí, v němž se dnešní ...

Čtěte více

MBA v řízení podniků

Tallinn University of Technology
MBA
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Master of Business Administration (MBA) je určen k rozvoji kariéry osob se zájmem o řízení podniků. Kvalifikace se hodí k různým profesím a je významnou investicí, která se zc ...

Čtěte více