MBASTUDIES

Obchodní podnikání v Benin. Zde naleznete Obchodní podnikání studium v Benin

Masters of Business Administration (MBA) je postgraduální studijní programy v oblasti managementu, ve své vlastní ligu. MBA je tradiční akademický nabídku na manažerského vzdělávání. Univerzity odpovědět na otázky z oblasti podnikání pro přesné a hluboké kvalifikaci pro budoucí manažery a moderní založených na standardizované titulu. To je často zkrácen MBA nebo MBA av opozici k Master of Science (MSc) nebo Master of Arts (MA), aniž by dnes jednoznačně ukazuje na jednoho programu výhradně.

Obchodní studie je akademický program, který je určen pro studenty, kteří se chtějí dozvědět více o tom, jak jsou podniky spustit. Kurzy mohou zahrnovat obecnější témata nebo ty konkrétnější pomoci připravit studenty pro konkrétní kariéru.

Benin, který se nachází v západní Africe, je domovem mnoha možností vysokoškolského vzdělávání. K dispozici je 10 poboček národní univerzity Beninu v celé zemi, a celkový počet veřejných a soukromých institucí v kombinaci je 94.

Obchodní podnikání studium v Benin. Veškeré informace o studiu Obchodní podnikání. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Benin zde!

2 Výsledky v Obchodní podnikání, Benin Filter

Master of Business Administration (MBA)

African School of Economics
MBA
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Program MBA programu ASE je modelován na americkém programu MBA, přizpůsobeném africkému kontextu. Naším cílem je přilákat studenty z řady zázemí, kteří mají zájem se stát se ...

Čtěte více

Program výkonného vzdělávání

African School of Economics
Certifikát
Executive Courses
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Od roku 2015 nabízí ASE dva certifikáty jako součást svého portfolia Executive Education: Certifikát pro hodnocení dopadů a Certifikát v oblasti kvantitativních financí. ...

Čtěte více