MBASTUDIES

Obchodní podnikání Leuven - Obchodní podnikání Obchodní podnikání programy Leuven, Leuven

Master of Business správy (MBA) je profesionální titul věnována těm, kteří studují řízení podniku na obchodní škole. Různé formy analýzy a strategie jsou pokryty, včetně operací, marketingu, financí a účetnictví.

Obchodní studie je akademický program, který je určen pro studenty, kteří se chtějí dozvědět více o tom, jak jsou podniky spustit. Kurzy mohou zahrnovat obecnější témata nebo ty konkrétnější pomoci připravit studenty pro konkrétní kariéru.

S vysokoškolským vzděláním je nejvíce horní úroveň vzdělávacího systému v Belgii vláda klást větší důraz, aby se ujistil, že život žáků je vyroben tak jednoduché, jak je to možné přes půjčky a granty programů. Nabízejí sponzory pro mezinárodní studenty s chudé a zranitelné prostředí, kteří by chtěli studovat v této zemi.

Několik studují možnosti jsou k dispozici v tomto městě. Jeden z nejstarších univerzit v regionu, Katolická univerzita, stejně jako vyšší Filozofický ústav nalezené v Lovani.

Obchodní podnikání Leuven - Vezměte si MBA Oslu. Získejte všechny programu MBA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

1 Výsledky v Obchodní podnikání, Leuven Filter

Master of Business Administration (Antverpy, Brusel)

KU Leuven
MBA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Master of Science in Business Administration KU Leuven je jednoletý magisterský program vyučovaný v angličtině s mezinárodním zaměřením. Kurz je určen k přípravě studenta s ak ...

Čtěte více