close

Filtry

Zobrazit výsledky

Obchodní podnikání v Ázerbájdžán. Zde naleznete Obchodní podnikání studium v Ázerbájdžán

Vzhledem k tomu moc MBA a dveře se otevřou, síť nabízí a řešení problémů dovednosti se učí, studenti ekonomie musí být více zapojen do jejich vzdělávání a učinit vědomé úsilí pochopit, co chtějí dostat z jejich MBA. Obchodní studie je oblast studia, ve kterém se studenti učí dovednosti potřebné pro provoz podniku. Různá témata mohou obsahovat reklamu, marketing,… Čtěte více

Vzhledem k tomu moc MBA a dveře se otevřou, síť nabízí a řešení problémů dovednosti se učí, studenti ekonomie musí být více zapojen do jejich vzdělávání a učinit vědomé úsilí pochopit, co chtějí dostat z jejich MBA.

Obchodní studie je oblast studia, ve kterém se studenti učí dovednosti potřebné pro provoz podniku. Různá témata mohou obsahovat reklamu, marketing, hospodaření s penězi, komunikaci, administrativu, obchodní plán psaní a přijímání a školení zaměstnanců.

Ázerbájdžán se nachází na asijském kontinentu ve východní části Zakavkazsku. Oficiální název Ázerbájdžánu Ázerbájdžánská republika.

Obchodní podnikání studium v Ázerbájdžán. Veškeré informace o studiu Obchodní podnikání. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Ázerbájdžán zde!

Méně
Související studijní obory
arrow_drop_up arrow_drop_down
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
Khazar University
Baku , Ázerbájdžán

Program MBA vyvíjí obecné manažerské schopnosti a poskytuje pokročilé znalosti a dovednosti v různých oblastech podnikání v závislosti na koncentracích.

Program MBA vyvíjí obecné manažerské schopnosti a poskytuje pokročilé znalosti a dovednosti v různých oblastech podnikání v závislosti na koncentracích. -
MBA
Denní studium
2 roky
Angličtina
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde

Související studijní obory