MBASTUDIES

Obchodní podnikání v Argentina. Zde naleznete Obchodní podnikání studium v Argentina

Master of Business správy (MBA) se uděluje na postgraduální studenty, kteří dokončí program studia, které zkoumá různé aspekty podnikatelského světa, včetně marketingu, financí, účetnictví a lidských zdrojů. Je to jak profesionální a terminál stupeň.

Obchodní studie poskytují prazákladní vzdělávání pro studenty, kteří chtějí pracovat v nějaké funkci podnikání. K dispozici na univerzitách a obchodních školách po celém světě, se studenti naučí základy pro obchodníky, jako jsou finance a řízení. 

Zahraniční studenti najdou širokou a rozmanitou škálu institucemi vyššího vzdělávání nabízí vynikající šance pro cenově dostupné studií na vysoké úrovni. Velký význam jak byla nastavena na vzdělávací systém v Argentině. Jejich cílem je poskytovat vědecké, odborné, humanitní a technické vzdělání v nejvyšší sféře.

Obchodní podnikání studium v Argentina. Veškeré informace o studiu Obchodní podnikání. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Argentina zde!

1 Výsledky v Obchodní podnikání, Argentina Filter

Mezinárodní mba program v buenos aires

Mente Argentina
MBA
Úno 2021
<
Denní studium
<
10&nbsp;-&nbsp;12 měsíce
Angličtina
španělština
Kampus

Mente Argentina MBA program byl navržen pro studenty z celého světa, kteří nejen chtějí získat magisterský titul v oboru Business Administration, ale také hledají mimořádné ...

Čtěte více