$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Analýza dat Waukesha - Analýza dat Analýza dat programy Waukesha, Waukesha

Master of Business správy (MBA) je profesionální titul věnována těm, kteří studují řízení podniku na obchodní škole. Různé formy analýzy a strategie jsou pokryty, včetně operací, marketingu, financí a účetnictví. Business Analytics zahrnuje odpovědi na otázky, jako proč nastat určité situace a jaký bude výsledek určitého trendu. Dále se skládá z metod použitý… Čtěte více

Master of Business správy (MBA) je profesionální titul věnována těm, kteří studují řízení podniku na obchodní škole. Různé formy analýzy a strategie jsou pokryty, včetně operací, marketingu, financí a účetnictví.

Business Analytics zahrnuje odpovědi na otázky, jako proč nastat určité situace a jaký bude výsledek určitého trendu. Dále se skládá z metod použitých k výrobě užitečné předpovědi pro podniky prostřednictvím různých metod.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Waukesha je předměstí Milwaukee v jihovýchodní Wisconsin. Město je známé především pro své příspěvky k průmyslovému hospodářství Wisconsinu a malých regionálních vysokých škol, které poskytují širokou škálu stupňů a velkých společností.

Analýza dat Waukesha - Vezměte si MBA Oslu. Získejte všechny programu MBA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Méně
Další informace o studiu v USA
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Doporučeno Nejnovější Název
  • Doporučeno
  • Nejnovější
  • Název
Carroll University
Waukesha, Spojené státy americké

Carroll University v oboru obchodní analytiky se ponoří do nejmodernější techniky a teorie, aby posílilo váš úspěch ve věku velkých dat.

Carroll University v oboru obchodní analytiky se ponoří do nejmodernější techniky a teorie, aby posílilo váš úspěch ve věku velkých dat. -
MBA
Angličtina
Kampus