MBASTUDIES

Analýza dat Edinburg - Analýza dat Analýza dat programy Edinburg, Edinburg

Master of Business správy (MBA) se uděluje na postgraduální studenty, kteří dokončí program studia, které zkoumá různé aspekty podnikatelského světa, včetně marketingu, financí, účetnictví a lidských zdrojů. Je to jak profesionální a terminál stupeň.

Business Analytics studie se skládá z výuky jednotlivců, jak používat údaje a statistiky odpovědět na obchodní otázky a učinit pevné rozhodnutí na základě svých zjištění. To je disciplína fakt bázi a může zahrnovat různé typy statistické analýzy.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Camp Atterbury, výcvikový tábor pro národní gardy, se nachází v centru města Edinburgh, Indiana. Obrovské tornádo v roce 2008, že způsobila velké škody na uvedené zařízení.

Analýza dat Edinburg - Vezměte si MBA Oslu. Získejte všechny programu MBA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

1 Výsledky v Analýza dat, Edinburg Filter

Master of Business Administration se specializací na Business Analytics

University of Texas Rio Grande Valley (UTRGV)
MBA
Angličtina

Master in Business Administration se specializací na Business Analytics přijímá komplexní data, analyzuje statistiky a hledá informace, které pomáhají organizacím všech typů č ...

Čtěte více