MBASTUDIES.CZ

Dálkové MBA studium v Austrálie - Springfield - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Austrálie - Springfield

MBA (Master of Business Administration) je postgraduální titul, který se uděluje studentům, kteří zvládli studium podnikání. Titul MBA je považována za jednu z nejprestižnějších a nejžádanějších titulů na světě.

Master of Business Administration nebo MBA je dvouletý studijní úroveň absolventa, že jednotlivci mohou sledovat po získání titulu bakalář. Vydělávat MBA může pomoci absolventům získat důležité znalosti, dovednosti a zkušenosti, kteří chtějí začít kariéru v podnikovém světě.

 

I když moje navštěvovat kurzy distančního vzdělávání on-line, některé univerzity držet zahájení na několika místech. Dalo by se dokonce přestat užívat třídy pro mnoho týdnů v průběhu roku bez vyřazení a bez házení své studentské půjčky na splacení. To je silný argument mnoho lidí se přihlíží při zapsal do distančního vzdělávání tříd.

Austrálie má sedm z 100 nejlepších instituce vyššího vzdělání na světě! Austrálie sedí nad likes Německu, Holandsku a Japonsku, umístění osmý Universitas 2012 U21 žebříčku národních vysokoškolských systémů.

Springfield, Queensland, proslulý satelitním městem, má úžasné vzdělávací zařízení. Některé z vysokých škol, které mají školní areály jsou zde Springfield College, University of Southern Queensland a Bremer institut TAFE.

Dálkové MBA studium v Austrálie - Springfield - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Austrálie, Springfield. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

3 Výsledky v MBA, Springfield, Dálkové Filter

Magistr obchodní správy mezinárodní

University of Southern Queensland (USQ)
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 2 - 8 roky Kontaktuj školu Austrálie Toowoomba Springfield Australia Online + 4 více

Hledáte rozšířit své obzory a podniknout svou kariéru na světě? V USQ Master of Business Administration International se naučíte řešit složité globální organizační problémy a rozvíjet mezikulturní perspektivu managementu a mezinárodního obchodu.

Master of Business Administration (mbad)

University of Southern Queensland (USQ)
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 18 - 72 měsíce Kontaktuj školu Austrálie Toowoomba Springfield Australia Online + 4 více

Master of Business Administration na USQ vám dá výhodu v konkurenčním pracovním prostředí by vám pomůže porozumět a dělat důležitá rozhodnutí o změně. Dozvíte se o udržitelnosti na světových trzích a kontextech a současného řízení podniku.

Master of Business Administration a Master of Professional Accounting (MBAC)

University of Southern Queensland (USQ)
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 30 měsíce Kontaktuj školu Austrálie Toowoomba Springfield Australia Online + 4 více

Master of Business Administration a Master of Professional Accounting double degree vám nabízí příležitost získat znalosti a dovednosti potřebné pro profesionální účetnictví, a zároveň rozvíjet pochopení širšího manažerského kontextu, lépe připravit vás na vyšší manažerské role.