MBASTUDIES.CZ

Dálkové MBA studium v Austrálie - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Austrálie

Vydělávat Master of Business Administration (MBA) je dosaženo tím, že splní požadavky na absolventa programu na obchodní škole. Mnoho škol nabízí na plný úvazek, částečný úvazek, nebo on-line možnosti, jak vydělat si titul v řízení podniku.

Pokud chcete vylézt na firemním žebříčku a získat manažerskou pozici, MBA je pro vás. Tento program vám znalosti a dovednosti, aby získali všestrannost, pokud jde o porozumění, z řady funkčních, obchodních oblastech. Plus schopnost používat nástroje a analýzy, s cílem přispět ke strategickému plánování a rozhodování.

Nakládání s veřejnými vysokými školami je daleko od optimální volbou. Soukromé školy poskytují mnohem lepší pomoc při vašich zkušeností distančního vzdělávání. Některé on-line univerzity čerpá učitele a studenty na velké vzdálenosti z celého světa. To výrazně zvyšuje rozmanitost v distanční výuce a vytváří náročné rozhovor mezi těmi, kdo z velmi odlišných komunit, regionů a vzdálených kultur.

Austrálie má třetí největší počet zahraničních studentů na světě, přesto, že má společenství pouze 23 milionů. Jedná se o silné akademické znalosti, ale australské instituce jsou stejně vysoce hodnoceny jako města, které dům je po rodné zemi.

Dálkové MBA studium v Austrálie - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Austrálie. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

7 Výsledky v MBA, Austrálie, Dálkové Filter

Master of Business Administration (Advanced)

Torrens University Australia
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 2 roky Kontaktuj školu Austrálie Sydney Melbourne Brisbane Adelaide + 5 více

Master of Business Administration (MBA)

Southern Cross University (Online)
Online forma Kombinované 16 měsíce Červenec 2019 Austrálie Australia Online

S Southern Cross University Online MBA, budete diverzifikovat své dovednosti, rozvíjet manažerské hlediska a posílit své strategické vůdčí schopnosti.

Magistr obchodní správy mezinárodní

University of Southern Queensland (USQ)
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 2 - 8 roky Kontaktuj školu Austrálie Toowoomba Springfield Australia Online + 4 více

Hledáte rozšířit své obzory a podniknout svou kariéru na světě? V USQ Master of Business Administration International se naučíte řešit složité globální organizační problémy a rozvíjet mezikulturní perspektivu managementu a mezinárodního obchodu.

Master of Business Administration (mbad)

University of Southern Queensland (USQ)
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 18 - 72 měsíce Kontaktuj školu Austrálie Toowoomba Springfield Australia Online + 4 více

Master of Business Administration na USQ vám dá výhodu v konkurenčním pracovním prostředí by vám pomůže porozumět a dělat důležitá rozhodnutí o změně. Dozvíte se o udržitelnosti na světových trzích a kontextech a současného řízení podniku.

Master of Business Administration a Master of Professional Accounting (MBAC)

University of Southern Queensland (USQ)
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 30 měsíce Kontaktuj školu Austrálie Toowoomba Springfield Australia Online + 4 více

Master of Business Administration a Master of Professional Accounting double degree vám nabízí příležitost získat znalosti a dovednosti potřebné pro profesionální účetnictví, a zároveň rozvíjet pochopení širšího manažerského kontextu, lépe připravit vás na vyšší manažerské role.

Master of Business Administration

RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 18 měsíce Červenec 2019 Austrálie Melbourne + 2 více

Nejlepší organizace na světě hledají kreativní myslitele, spolupracovníky a řešení problémů - vůdce s empatii a představivostí. Naše nejmodernější MBA je navržena tak, aby tyto vlastnosti rozvíjela. Postavíme vás na cestu k podnikání a připravíme vás na prosperitu v rychle se měnícím světě.

AIB MBA

Australian Institute of Business
Online forma Denní studium Kombinované 18 měsíce Kontaktuj školu Austrálie Adelaide + 1 více

AIB MBA je Austrálie číslo 1 poskytovatele MBA. Je to plně akreditovaná kvalifikace Master of Business Administration (MBA) v Austrálii a mezinárodně uznávaná. Je speciálně navržen pro rušné pracovní dospělé, takže je dodáván 100% online s interaktivním, "snackable" obsahem. AIB MBA nabízí skutečnou flexibilitu, znalosti průmyslu, praktické dovednosti a podporu, kterou potřebujete k tomu, abyste se stali nenahraditelnými.