MBASTUDIES.CZ

Dálkové MBA studium v Asie - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Asie

Studenti často kladou otázku, zda jejich rozhodnutí vystoupit z firemního světa a vydejte se na drahé MBA byl moudrý. Až do nedávné doby byla nejtěžší část MBA dostat přijat top obchodní školy. S MBA byl ekvivalent mezi dvěma a půl a čtyři roky další hodnocení zážitek. Je to v době, jako je tato, že si uvědomíte skutečnou hodnotu MBA.

MBA je program určený pro studenty, kteří se chtějí dále své akademické dovednosti a aplikovat je na skutečných reálných obchodních situacích. Vede studenty k zamyšlení a přemístit se z hlediska výběru své budoucí kariéry. Studenti získají široké znalosti klíčových funkcí řadě obchodních oblastí a využít své dovednosti, aby přispěly k strategického směřování podniku.

Zatímco kurzy distančního vzdělávání mají data splatnosti, které musí být splněny, je báječný dohoda o shodě o tom, kdy můžete provádět úkoly při studiu na dálku. S on-line, mohl opustíte diskusní skupinu podle potřeby vrátit se do práce a pak se připojit po práci v případě potřeby. Kurzy distančního vzdělávání může být v libovolném místě, máte přístup k Internetu. Můžete dokonce absolvovat kurzy z internetového salonku v každém hotelu na celém světě, pokud budete potřebovat dovolenou.

Studenti, kteří absolvují část svého stupně v Asii jsou stále v číslech. V současné době se druhý a třetí největší ekonomiky v Asii. Bez omezení, studenti popsali svůj čas v Asii jako nejlepší zážitek svého života. Dnes, tři ze čtyř nejlidnatějších zemí světa jsou v Asii: Čína, Indie, Indonésie a.

Dálkové MBA studium v Asie - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Asie. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

49 Výsledky v MBA, Asie, Dálkové Filter

Online MBA

Globis University
Online forma Kombinované 2 let October 2019 Japonsko Tokyo

The GLOBIS Online MBA is a two-year degree program with all classes held in real time using video conferencing software. Connect live with lecturers and classmates from around the world and gain diverse insights into the international business.

Mba

MIBM GLOBAL
Online forma Denní studium 1 rok August 2019 Indie Noida India Online + 1 více

Připojte se k programu MBA za 1 rok, abyste zvýšili schopnost uplatnit znalosti v oblasti globální obchodní strategie, rizika a pověsti, korporátní diplomacie. Po absolvování studia se podnikání v rozvíjejících se ekonomikách k vašim stávajícím i budoucím rolím stane skutečností a získáte nárok na mezinárodní soutěžení na pozice vedoucích pracovníků. Připojte se k programu MBA za 1 rok, abyste zvýšili schopnost uplatnit znalosti v oblasti globální obchodní strategie, rizika a pověsti, korporátní diplomacie. Po absolvování studia se podnikání v rozvíjejících se ekonomikách k vašim stávajícím i budoucím rolím stane skutečností a získáte nárok na mezinárodní soutěžení na pozice vedoucích pracovníků. Připojte se k programu MBA za 1 rok, abyste zvýšili schopnost uplatnit znalosti v oblasti globální obchodní strategie, rizika a pověsti, korporátní diplomacie. Po absolvování studia se podnikání v rozvíjejících se ekonomikách k vašim stávajícím i budoucím rolím stane skutečností a získáte nárok na mezinárodní soutěžení na pozice vedoucích pracovníků.

Mba

EELU Egyptian E-Learning University
Online forma Denní studium 18 měsíců September 2019 Egypt Egypt Online

Cíle programu: připravit studenty na vedoucí pozici v mezinárodním prostředí tím, že jim poskytnou základní znalosti o tom, jak organizace fungují a vybavují je potřebnými dovednostmi pro efektivní práci.

MB Turkish

İstanbul Bilgi Üniversitesi
Online forma Denní studium Kombinované 18 měsíců February 2020 Turecko Turkey Online + 1 více

budete muset svou práci, místo k získání informací, aby si vybudovat a nemusíte absolvovat postgraduální studium v ​​omezeném čase. Organizace bez ohledu na to, kde se v síle informace o programu Distanční vzdělávání MBA na světě začátku 2000s je dobrou alternativou po dobu 15 let pro ty, kteří chtějí rozvíjet sami sebe ... zvláště pokud žijete mimo Istanbul, intenzivní plán cestovního to, nebo se snaží i tento program pro obyvatele bojují k dodržování jízdního řádu v Istanbulu byl vyvinut.

E-MBA / Master of Business Administration distančního vzdělávání

Izmir University of Economics
Online forma Kombinované 2 let September 2019 Turecko Izmir

Master of Business Administration distančního vzdělávání (e-MBA) je speciální program určený pro ty, kteří chtějí integrovat další vzdělávání do jejich profesním i osobním životě, zatímco oni udržovat rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem rodiny v ten samý čas.

MBA udělený univerzity Ameriky (on-line)

Asian Center of Education and Training
Online forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let Přihlašování započato Indie Chennai + 1 více

Master of Business Administration vydaný univerzity Ameriky přes asijské Centra vzdělávacích

Master in Business Administration

The University of Jordan - School of Business
Campus forma Online forma Denní studium September 2019 Jordánsko Amman

Je to poslání odboru řízení na University of Jordan Business připravit zítřejší obchodních lídrů, a to prostřednictvím poskytování vynikající výuky, v jehož rámci se výzkumu na světové úrovni a aktivní zapojení komunity. To má za hlavní cíl budování kvalifikovaného lidského kapitálu vybavenou nezbytnými manažerských dovedností, která bude lépe připravit na budoucí kariéru v dnešním někdy-náročné globální ekonomice založené na znalostech.

Master of Business Administration - MBA

Oxademy Business School
Campus forma Online forma Denní studium Kombinované 12 - 18 měsíců Přihlašování započato Spojené království Oxford Hongkong Hong Kong Čína Shanghai Malajsie Kuala Lumpur Indie Mumbai Nigérie Lagos Japonsko Tokyo + 14 více

Master of Business Administration je celosvětově uznávaným postgraduální kvalifikace pro náročné, motivované absolventy.

MBA Mezinárodní management

Moscow Academy of Finance and Law
Campus forma Online forma Denní studium 8 - 24 měsíců September 2019 Rusko Moscow Švýcarsko Zürich + 3 více

Dual Degree Program umožňuje studentům MFUA Business School získat titul MBA v mezinárodním managementu od SBS Swiss Business School ...

Mba se specializací

Don Bosco University
Online forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let July 2019 Indie Gurugram Guwahati + 2 více

Program je speciálně určen pro praktiky manažerů ve velkých nebo malých korporátních subjektech, vedoucích pracovníků ve veřejných firmách a dalších v středních manažerských kádrech. Náš program MBA je pečlivě naplánovaný a vysoce strukturovaný program zaměřený na studenty, jehož cílem je rozvíjet účastníky v důkladném pohledu na koncepční i praktické dovednosti spojené s řízením. Kurikulum je založeno na zpětné vazbě získané z nejlepších dostupných programů a má za cíl obohatit a zvýšit manažerské dovednosti účastníků, udržet je v klidu s nejnovějšími ve světě podnikání a pomoci jim ocenit a lépe pochopit nedávné inovace disciplína.

Global MBA Online

Instituto de Empresa, IE Business School - Executive Education
Online forma Kombinované 18 měsíců September 2019 Španělsko Madrid Čína Beijing Spojené království London + 4 více

The Global MBA is a specially designed programme flexible enough to be studied online from anywhere in the world in conjunction with a full work schedule and family life.

Absolvent v oboru Business Administration (MBA)

Open University Of Cyprus
Online forma Denní studium Kombinované 2 let September 2019 Kypr Cyprus Online + 1 více

Cílem Magisterský studijní program Business Administration (MBA) je připravit a posílit obchodní vedení a organizace prostřednictvím akvizice odborných znalostí a organizačních a manažerských dovedností, aby mohli účinně reagovat na nové moderní internacionalizovaných tržních dat. Tento program se vyvíjí a neustále obohacen o nové vědecké teorie a praxe a trendů v oblasti řízení s cílem zvýšit schopnost studentů aplikovat metody a nástroje pro analýzu dat a rozhodování v každém podnikatelském prostředí.

Master nebo Business Administration (MBA) - distanční vzdělávání

University of Nicosia
Online forma Denní studium Kombinované 3 semestry September 2019 Kypr Nicosia + 1 více

Cílem programu MBA University of Nicosia je poskytnout studentům pevný základ pro podnikové vzdělávání, které jim umožní stát se efektivními manažery kdekoli v současnosti

MBA v operacích a řízení projektů

Exeed School of Business and Finance
Campus forma Online forma 1 rok September 2019 Spojené arabské emiráty Sharjah Omán Oman Online Saúdská Arábie Saudi Arabia Online Singapur Singapore Online Bahrajn Bahrain Online Indie India Online Dubai Kanada Canada Online Nigérie Nigeria Online Mumbai Bengaluru Abu Dhabi Malajsie Malaysia Online Spojené království London Riyadh Jeddah Dammam + 25 více

Jeden rok MBA (Master of Business Administration) v operacích a řízení projektů je komplexní program určený pro obchodní manažery, kteří se těší na skvělou kariéru v oboru operací nebo v oblasti řízení projektů. Po absolvování programu budou studenti obdrženi postgraduální diplom v oboru Operace a řízení projektů z Cambridge International Qualifications, UK a MBA v operacích a řízení projektů z Universidad Catolica de Murcia, UCAM.

MBA v marketingovém řízení

Exeed School of Business and Finance
Campus forma Online forma 1 rok September 2019 Spojené arabské emiráty Sharjah Omán Oman Online Saúdská Arábie Saudi Arabia Online Singapur Singapore Online Bahrajn Bahrain Online Indie India Online Dubai Kanada Canada Online Nigérie Nigeria Online Mumbai Bengaluru Abu Dhabi Malajsie Malaysia Online Spojené království London Riyadh Jeddah Dammam + 25 více

Jeden rok MBA (Master of Business Administration) v marketingovém řízení je komplexní program určený pro profesionály marketingu, kteří se těší na skvělou kariéru v oblasti marketingu.