MBASTUDIES

Agropodnikání v Spojené státy americké. Zde naleznete Agropodnikání studium v Spojené státy americké

Vydělávat Master of Business Administration (MBA) je dosaženo tím, že splní požadavky na absolventa programu na obchodní škole. Mnoho škol nabízí na plný úvazek, částečný úvazek, nebo on-line možnosti, jak vydělat si titul v řízení podniku.

Studenty se zájmem o práci v řídící kapacity v rámci zemědělského odvětví může dokončit agropodnikání program. Tyto programy nabízejí kurzy, které spojuji a farmářskou specifická témata, jako je účetnictví, zemědělské produkce, chování spotřebitelů, zemědělských maloobchodu a marketingu.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Agropodnikání studium v Spojené státy americké. Veškeré informace o studiu Agropodnikání. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké zde!

3 Výsledky v Agropodnikání, Spojené státy americké Filter

MBA v zemědělství

North Dakota State University
MBA
11 Led 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2&nbsp;-&nbsp;3 roky
Angličtina
Kampus

Pokud vidíte sebe jako budoucího lídra v zemědělství, je tento program šitý na míru. Spojením silných stránek Vysoké školy podnikání NDSU s Katedrou zemědělství a aplikované e ...

Čtěte více

Mba v zemědělské ekonomice

Northwest Missouri State University
MBA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Student, který touží po kariéře v obchodním aspektu zemědělství, se může rozhodnout pokračovat v MBA s důrazem na zemědělskou ekonomiku, který je nabízen ve spolupráci se škol ...

Čtěte více

Jídlo

Agribusiness Academy
MBA
<
Kombinované studium
<
3&nbsp;-&nbsp;6 měsíce
Angličtina
Online forma

Tento program je určen pro ty, kteří chtějí vybudovat své kritické chápání jídla

Čtěte více