MBASTUDIES

Agropodnikání v Severní Amerika - Agropodnikání Agropodnikání programy v Severní Amerika

Vydělávat Master of Business Administration (MBA) je dosaženo tím, že splní požadavky na absolventa programu na obchodní škole. Mnoho škol nabízí na plný úvazek, částečný úvazek, nebo on-line možnosti, jak vydělat si titul v řízení podniku.

Stupněm agrobyznysu je zaměřen na výuku studentů obchodních témat, jako je marketing, řízení a financí, které se vztahují k zemědělství. Tento typ stupně může dovolit zaměření na různých oblastech průmyslu, jako je distribuce nebo řízení zemědělských podniků.

Spojené státy americké se nachází na kontinentu Severní Ameriky. Je to třetí největší zemí podle velikosti na světě. To má poměrně krátkou historii ve srovnání s ostatními národy světa, je jedním z největších světových 'největších ekonomik, a má jeden z největších světových ' s populací nejrozmanitější.

Agropodnikání v Severní Amerika - Udělejte si Agropodnikání v Severní Amerika. Získejte všechny program Agropodnikání a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

3 Výsledky v Agropodnikání, Severní Amerika Filter

MBA v zemědělství

North Dakota State University
MBA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2&nbsp;-&nbsp;3 roky
Angličtina
Kampus

Pokud vidíte sebe jako budoucího lídra v zemědělství, je tento program šitý na míru. Spojením silných stránek Vysoké školy podnikání NDSU s Katedrou zemědělství a aplikované e ...

Čtěte více

Mba v zemědělské ekonomice

Northwest Missouri State University
MBA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Student, který touží po kariéře v obchodním aspektu zemědělství, se může rozhodnout pokračovat v MBA s důrazem na zemědělskou ekonomiku, který je nabízen ve spolupráci se škol ...

Čtěte více

Jídlo

Agribusiness Academy
MBA
<
Kombinované studium
<
3&nbsp;-&nbsp;6 měsíce
Angličtina
Online forma

Tento program je určen pro ty, kteří chtějí vybudovat své kritické chápání jídla

Čtěte více