MBASTUDIES

Agropodnikání v Černá Hora. Zde naleznete Agropodnikání studium v Černá Hora

Master of Business správy (MBA) se uděluje na postgraduální studenty, kteří dokončí program studia, které zkoumá různé aspekty podnikatelského světa, včetně marketingu, financí, účetnictví a lidských zdrojů. Je to jak profesionální a terminál stupeň.

Studenty se zájmem o práci v řídící kapacity v rámci zemědělského odvětví může dokončit agropodnikání program. Tyto programy nabízejí kurzy, které spojuji a farmářskou specifická témata, jako je účetnictví, zemědělské produkce, chování spotřebitelů, zemědělských maloobchodu a marketingu.

Kultura Černé Hory byl formován ortodoxní, slovanský, a Jaderským vlivy. Studenti v této zemi se mohou těšit přístup k důležitým kulturních a historických památek. Úředním jazykem země je Černé Hory, ale Serbian je mluvený většinou populace.

Agropodnikání studium v Černá Hora. Veškeré informace o studiu Agropodnikání. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Černá Hora zde!

1 Výsledky v Agropodnikání, Černá Hora Filter

Mezinárodní MBA v oblasti řízení, financování a agrobyznysu

University Mediterranean Podgorica
MBA
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Postgraduální studijní program Mezinárodní MBA v managementu, financí a agrobyznysu nabízí multidisciplinární znalosti v mnoha společenských věd, zejména managementu, financí, ...

Čtěte více