MBASTUDIES

Zde naleznete MBA studium v Afghánistán

MBA je zkratka pro Master in Business Administration a skládá se z programu osnov, která poskytuje základ v základních konceptů podnikání, včetně vedení, finance, ekonomika, prodej, marketing, řízení lidských zdrojů a řízení dodavatelského řetězce.

Master of Business Administration (MBA) je předložen absolventů po ukončení dvouleté pokročilé a specializované studie zabývající se tématy, jako jsou obchod, management, finance a účetnictví. Vydělávat MBA může poskytnout absolventům konkurenční výhodu před ostatními uchazeči o zaměstnání v agresivním pracovním trhu.

 

Afghánistán je jednou z nejlepších zemí, které nabízejí vyšší vzdělávání Vzdělávání v Asii s 42 veřejných a více než 60 soukromých vysokých škol. Tyto instituce umožňují jak místní, tak i zahraničním studentům získat kvalitní vzdělání. Nabízejí jejich většinu svých osnov v arabském jazyce.

MBA studium Afghánistán - Veškeré informace o MBA studiu Afghánistán. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Afghánistán přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Master of Business Administration

American University of Afghanistan
Afghánistán, Kabul
MBA
01 Jan 2020
<
Denní studium
Angličtina
Campus forma

Jsme rádi oznamujeme, že Americká univerzita v Afghánistánu je nyní přijímá žádosti o nejprestižnější obchodní míře v Afghánistánu, Master of Business AUAF

Čtěte více