MBASTUDIES

Žurnalistika a masová komunikace v Spojené státy americké. Zde naleznete Žurnalistika a masová komunikace studium v Spojené státy americké

Mediální průmysl je jedním z největších a nejrychleji rostoucích odvětví dnes. Ať už chcete vytvořit nové webové stránky, aplikace, začít svůj vlastní noviny, nebo prostě být hlavní součástí mediálního světa, bude MBA v médiích v USA dostat se tam.

Kromě získání solidní zázemí v médiích sám, budou studenti také studovat řadu dalších témat týkajících se kultury, politiky, technologie, společnost a sociální procesy. Během MBA v médiích v USA, se studenti naučí, jak zlepšit své komunikační dovednosti, jak efektivně a vyhledejte si informace, jak analyzovat a syntetizovat informace a jak je interpretovat je na globální úrovni. MBA v médiích v USA, jsou některé z nejlepších škol v USA, který zaručuje ty nejlepší zkušenosti, vzdělání i mimo akademickou půdu.Kromě toho, tento program může vzít třeba přes distanční vzdělávání, pokud budete potřebovat více flexibilní rozvrh.

Vezměte si MBA v médiích v USA dnes, a stal se nová média generace zítřka. Podívejte se na níže uvedených možností a najít programy, které vyhovují vašim potřebám.

1 Výsledky v Žurnalistika a masová komunikace, Spojené státy americké Filter

MBA digitální podnikání

University of Baltimore, Merrick School of Business
MBA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Digitální transformace a inovace nutí podniky rychle se přizpůsobit. Specializace v oblasti digitálního podnikání umožní studentům pochopit klíčové dopady technologických změn ...

Čtěte více