MBASTUDIES

Žurnalistika a masová komunikace v Německo. Zde naleznete Žurnalistika a masová komunikace studium v Německo

Master of Business správy (MBA) je profesionální titul věnována těm, kteří studují řízení podniku na obchodní škole. Různé formy analýzy a strategie jsou pokryty, včetně operací, marketingu, financí a účetnictví.

Mediální studie se mohou soustředit na to, jak distribuovat informace velkým skupinám spotřebitelů prostřednictvím různých médií. Některé příklady zahrnují televizní pořady, rozhlasové segmenty, celosvětový web, noviny a dokumenty.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

Žurnalistika a masová komunikace studium v Německo. Veškeré informace o studiu Žurnalistika a masová komunikace. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Německo zde!

2 Výsledky v Žurnalistika a masová komunikace, Německo Filter

MBA v oblasti komunikace a public relations

EU Business School
MBA
Říj 2020
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Znalosti potřebné pro komunikaci a styky s veřejností byly drasticky nově definovány pokrokem sociálních a digitálních médií. Odborníci v oboru jsou povinni koordinovat stále ...

Čtěte více

MBA v digitálním podnikání

EU Business School
MBA
Říj 2020
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Úspěch podniku dnes silně závisí na jeho online přítomnosti. V souladu s tím je stále více digitální pracovní síla jedním z nejrychleji rostoucích a nejdůležitějších aktiv v m ...

Čtěte více