MBASTUDIES.CZ

Kombinované MBA studium v Španělsko - Zde naleznete Kombinované MBA studium v Španělsko

Studenti často kladou otázku, zda jejich rozhodnutí vystoupit z firemního světa a vydejte se na drahé MBA byl moudrý. Až do nedávné doby byla nejtěžší část MBA dostat přijat top obchodní školy. S MBA byl ekvivalent mezi dvěma a půl a čtyři roky další hodnocení zážitek. Je to v době, jako je tato, že si uvědomíte skutečnou hodnotu MBA.

Jednotlivci, kteří již získali bakalářský titul a chtějí dále zvyšovat své znalosti a školení mohou vybrat vydělat Master of Business Administration, nebo MBA. MBA je dvouletý program, který může pomoci připravit absolventy pro kariéru v oblasti vedení a řízení v obchodním světě.

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Kombinované MBA studium v Španělsko - Veškeré informace o Kombinované MBA studiu v Španělsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

Mezinárodní MBA

ENEB
Online forma Kombinované 18 měsíce Září 2020 Španělsko Barcelona

Mezinárodní MBA si klade za cíl poskytovat manažerům a manažerům integrovanou, průřezovou a globální vizi generálního managementu. Je určen pro ty lidi a odborníky, kteří chtějí zlepšit a zvýšit své znalosti v oblasti řízení a správy firem, pracovat s hlavními nástroji řízení a posílit své dovednosti a kompetence v rámci organizace.

Master in Advanced Management při nákupu

UADIN Business School
Online forma Denní studium Kombinované 650 hodiny Kontaktuj školu Španělsko Španělsko online + 1 více

Školení v oblasti nákupu je jedním z nejdůležitějších nástrojů, jak zajistit růst profesionální kariéry a nastolit budoucí vyhlídky. Jak pro aktivní profesionály, tak i pro ty, kteří vidí tuto aktivitu jako budoucí možnost, nabízí programy Úředního nákupního certifikátu mimořádnou přípravu, aby úspěšně čelila jedné z nejvýznamnějších funkcí jakékoliv obchodní struktury.

Mba · Master in Management - Online

Universidad Católica San Antonio de Murcia
Online forma Denní studium Kombinované 1 rok Přihlašování započato Španělsko Španělsko online + 1 více

Tento úředník vysokoškolské vzdělání MBA je obohatit vzdělávací návrh této oblasti znalostí v regionu Murcia, na skutečné přizpůsobení se světem podnikání, uspokojování potřeb znalostní společnosti a doplňují schopnosti a dovednosti získané v rámci stupeň učení.

Mba v internacionalizaci společnosti (on-line)

El Centro de Estudios Económicos y Comerciales
Online forma Denní studium Kombinované 1 rok Kontaktuj školu Španělsko Madrid + 1 více

Po dokončení kurzu, víte, že vaše firma řídit jiný získat solidní znalosti principů a metod řízení obchodní činnosti v mezinárodním kontextu geografické, jazykové, právní a kulturní kontexty. Bude schopen navrhovat, implementovat a řídit činnost svého podnikání na nových trzích

Magisterský titul v oboru Business Administration (MBA)

UDIMA - Universidad a Distancia de Madrid
Online forma Kombinované 12 měsíce Září 2020 Španělsko Madrid

Ve snaze pomoci zlepšit dovednosti profesionálů Business Administration tento titul magisterský stupeň, který reaguje na požadavek na profesionální trh se vyvíjí: potřeba získat vysoký stupeň specializace v oboru managementu a organizace pro řízení v globalizovaném a velmi nejistém prostředí XXI století.

Magistr z Business Administration (MBA)

European School of Economics
Kampus Denní studium Kombinované 1 rok Kontaktuj školu Spojené království Londýn Itálie Řím Milán Florence Španělsko Madrid + 7 více

ESE MBA zaujímá výrazný přístup k podnikání vzdělávání a vedení tím, že kombinuje nejnovější teorii řízení podniku s nejlepšími obchodními praktikami se zvláštním zaměřením na pomoc studentům dosáhnout jejich sny a touhy. Klíčovými oblastmi specializace pro program MBA jsou Marketing, Mezinárodní finance, Podnikání, Mezinárodní obchod.

Mba v sociální a ekonomické iniciativy

ISEAD Business School
Online forma Denní studium Kombinované Září 2020 Španělsko Madrid Kolumbie Bogota Spojené státy americké Miami + 4 více

Rozvíjet znalosti a dovednosti řešit složité a měnící se výzvy udržitelného rozvoje a solidarity, zvýšení udržitelné podnikání ve znevýhodněných oblastech, za použití technologií řízení sloužit vytváření bohatství a pracovních míst.

MBA v mezinárodním obchodě

ISEAD Business School
Online forma Denní studium Kombinované Září 2020 Španělsko Madrid Kolumbie Bogota Spojené státy americké Miami + 4 více

Vypracovat postupy pro zpracování Logistický Business procesy a strategické dovednosti, které společnost působí v globálním kontextu a interpersonálních dovedností vyvinout transformační a hluboce humanistický vedení s jasnými obrysy, které patří z hlediska veřejného činitele.

MBA v oboru finance

ISEAD Business School
Online forma Denní studium Kombinované Září 2020 Španělsko Madrid Kolumbie Bogota Spojené státy americké Miami + 4 více

Rozvíjí kompetence v oblasti řízení řízení provozu podniku ze společných finančních výkazů, finanční situací, která zabraňuje aktuální provozní situaci a investice.

Mba v řízení

ISEAD Business School
Online forma Denní studium Kombinované Kontaktuj školu Španělsko Madrid Kolumbie Bogota Spojené státy americké Miami + 4 více

Program je jednotka obsah a způsob, kde se studenti, pod napětím učiteli, rozvíjet jejich schopnosti identifikovat a rozhodnout, co je důležité v každé obchodní situaci, naučit upřednostňovat úsilí managementu a jít za cíl umožnit chopit se příležitosti.

Mba master

Campus Universitario Europeo
Online forma Denní studium Kombinované 6 měsíce Září 2020 Španělsko Marbella Coruña Madrid + 3 více

S CUE MBA Master in Business Administration a management, budeme dotovat našim studentům komplexní a ucelený pohled na všech funkčních oblastí podniku a a pomůže rozvíjet manažerské dovednosti potřebné pro řízení a vedení

Master in Management a Business Administration (MBA)

Campus Stellae Instituto Europeo
Online forma Denní studium Kombinované 6 - 12 měsíce Září 2020 Španělsko Santiago de Compostela + 1 více

Master má minimální doba trvání šest měsíců a maximálně jeden rok. K dispozici je rozšíření možností o další rok, s cenou ...

MBA

Instituto Universitario de Posgrado (IUP)
Online forma Denní studium Kombinované 18 měsíce Září 2020 Španělsko Madrid + 1 více

MBA poskytuje solidní školení, aby se stal manažerem století XXI - MBA programy jsou účinný způsob, jak získat globální pochopení vedení ...

Global MBA Online

Instituto de Empresa, IE Business School - Executive Education
Online forma Kombinované 18 měsíce Kontaktuj školu Španělsko Madrid Čína Peking Spojené království Londýn + 4 více

The Global MBA is a specially designed programme flexible enough to be studied online from anywhere in the world in conjunction with a full work schedule and family life.

Mezinárodní magisterský obor podnikání (IMBA)

UNIR
Online forma Kombinované 1 rok Kontaktuj školu Španělsko Logroño

Na UNIR ‚s International Master in Business Administration (IMBA), budete se vyučil obchodním vůdce schopného pracovat v současném globálním prostředí. Při sledování magisterského studia budete rozvíjet své manažerské schopnosti pro analýzu obchodních problémů, navrhnout řešení a úspěšně realizovat tři řešení.