MBASTUDIES.CZ

Dálkové MBA studium v Španělsko - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Španělsko

MBA (Master of Business Administration) je postgraduální titul, který se uděluje studentům, kteří zvládli studium podnikání. Titul MBA je považována za jednu z nejprestižnějších a nejžádanějších titulů na světě.

Master of Business Administration (MBA) je absolventem stupeň, který trvá asi dva roky studia přijímat. Jedinci, kteří získají tento stupeň získat důležité znalosti a zkušenosti v rámci oblasti podnikání a řízení, a mohou být schopni rychle najít práci kvůli zlepšení jejich proficiencies.

 

Distanční vzdělávání je způsob poskytování vzdělání pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě. Různé studie ukázaly, že programy distančního vzdělávání může být stejně účinné a efektivní jako konvenční třídními programy, někdy dokonce lepší!

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Dálkové MBA studium v Španělsko - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Španělsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

57 Výsledky v MBA, Španělsko, Dálkové Filter

Mezinárodní MBA

ENEB
Online forma Kombinované 18 měsíců Září 2019 Španělsko Barcelona

Mezinárodní MBA si klade za cíl poskytovat manažerům a manažerům integrovanou, průřezovou a globální vizi generálního managementu. Je určen pro ty lidi a odborníky, kteří chtějí zlepšit a zvýšit své znalosti v oblasti řízení a správy firem, pracovat s hlavními nástroji řízení a posílit své dovednosti a kompetence v rámci organizace.

Magisterský studijní program v oboru stavebnictví a management - MBA - řízení staveb

Universidad Europea - Programas Online
Online forma 10 měsíců Květen 2019 Španělsko Villaviciosa de Odón

Nejlepší MBA v oblasti urbanismu podle "Ranking 250 best masters. Jediný oficiální magisterský titul, kterým získáte specifické znalosti o programech MBA, které se vztahují k zvláštnostem odvětví stavebnictví.

Master in Advanced Management při nákupu

UADIN Business School
Online forma Denní studium Kombinované 650 hodin Leden 2020 Španělsko Spain Online + 1 více

Školení v oblasti nákupu je jedním z nejdůležitějších nástrojů, jak zajistit růst profesionální kariéry a nastolit budoucí vyhlídky. Jak pro aktivní profesionály, tak i pro ty, kteří vidí tuto aktivitu jako budoucí možnost, nabízí programy Úředního nákupního certifikátu mimořádnou přípravu, aby úspěšně čelila jedné z nejvýznamnějších funkcí jakékoliv obchodní struktury.

Mba · Master in Management - Online

Universidad Católica San Antonio de Murcia
Online forma Denní studium Kombinované 1 rok Přihlašování započato Španělsko Spain Online + 1 více

Tento úředník vysokoškolské vzdělání MBA je obohatit vzdělávací návrh této oblasti znalostí v regionu Murcia, na skutečné přizpůsobení se světem podnikání, uspokojování potřeb znalostní společnosti a doplňují schopnosti a dovednosti získané v rámci stupeň učení.

Mba v internacionalizaci společnosti (on-line)

El Centro de Estudios Económicos y Comerciales
Online forma Denní studium Kombinované 1 rok Září 2019 Španělsko Madrid + 1 více

Po dokončení kurzu, víte, že vaše firma řídit jiný získat solidní znalosti principů a metod řízení obchodní činnosti v mezinárodním kontextu geografické, jazykové, právní a kulturní kontexty. Bude schopen navrhovat, implementovat a řídit činnost svého podnikání na nových trzích

Zkušenostní MBA on-line

laSalle Barcelona MBA programs
Online forma Denní studium 2 let Září 2019 Španělsko Barcelona

MBA Online nabízí veškerý výcvik Power Management nejlepšího MBA prostřednictvím unikátního programu založeného na skutečných obchodních scénářů (Scénář střed dotace).

Mezinárodní marketing mba-line

CESINE Centro Universitario
Online forma Denní studium Září 2019 Španělsko Santander

Cesine MBA v mezinárodní marketing, je mezinárodně orientované specializace v oblasti reklamy, public relations a marketingového programu. Studenti získají pevný základ v řízení komunikace a globální marketing, poskytovat jim s multidisciplinárním odborným profilem specializující se na segmentaci produktů nebo služeb a znalostí nejlepších technik mezinárodního výzkumu trhu.

Mba v sociální a ekonomické iniciativy

ISEAD Business School
Online forma Denní studium Kombinované Září 2019 Španělsko Madrid Kolumbie Bogotá Spojené státy americké Miami + 4 více

Rozvíjet znalosti a dovednosti řešit složité a měnící se výzvy udržitelného rozvoje a solidarity, zvýšení udržitelné podnikání ve znevýhodněných oblastech, za použití technologií řízení sloužit vytváření bohatství a pracovních míst.

MBA v mezinárodním obchodě

ISEAD Business School
Online forma Denní studium Kombinované Září 2019 Španělsko Madrid Kolumbie Bogotá Spojené státy americké Miami + 4 více

Vypracovat postupy pro zpracování Logistický Business procesy a strategické dovednosti, které společnost působí v globálním kontextu a interpersonálních dovedností vyvinout transformační a hluboce humanistický vedení s jasnými obrysy, které patří z hlediska veřejného činitele.

MBA v oboru finance

ISEAD Business School
Online forma Denní studium Kombinované Září 2019 Španělsko Madrid Kolumbie Bogotá Spojené státy americké Miami + 4 více

Rozvíjí kompetence v oblasti řízení řízení provozu podniku ze společných finančních výkazů, finanční situací, která zabraňuje aktuální provozní situaci a investice.

Mba v řízení

ISEAD Business School
Online forma Denní studium Kombinované Leden 2020 Španělsko Madrid Kolumbie Bogotá Spojené státy americké Miami + 4 více

Program je jednotka obsah a způsob, kde se studenti, pod napětím učiteli, rozvíjet jejich schopnosti identifikovat a rozhodnout, co je důležité v každé obchodní situaci, naučit upřednostňovat úsilí managementu a jít za cíl umožnit chopit se příležitosti.

Mba master

Campus Universitario Europeo
Online forma Denní studium Kombinované 6 měsíců Září 2019 Španělsko Marbella A Coruña Madrid + 3 více

S CUE MBA Master in Business Administration a management, budeme dotovat našim studentům komplexní a ucelený pohled na všech funkčních oblastí podniku a a pomůže rozvíjet manažerské dovednosti potřebné pro řízení a vedení

Master do strategií a řízení sportovních organizací MBA řízení

Campus Stellae Instituto Europeo
Online forma 6 - 12 měsíců Září 2019 Španělsko Santiago de Compostela

Master má minimální doba trvání šest měsíců a maximálně jeden rok. K dispozici je rozšíření možností o další rok, s cenou ...

Master in Management a Business Administration (MBA)

Campus Stellae Instituto Europeo
Online forma Denní studium Kombinované 6 - 12 měsíců Září 2019 Španělsko Santiago de Compostela + 1 více

Master má minimální doba trvání šest měsíců a maximálně jeden rok. K dispozici je rozšíření možností o další rok, s cenou ...

MBA

Instituto Universitario de Posgrado (IUP)
Online forma Denní studium Kombinované 18 měsíců Září 2019 Španělsko Madrid + 1 více

MBA poskytuje solidní školení, aby se stal manažerem století XXI - MBA programy jsou účinný způsob, jak získat globální pochopení vedení ...