MBASTUDIES.CZ

Dálkové MBA studium v Španělsko - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Španělsko

MBA (Master of Business Administration) je postgraduální titul, který se uděluje studentům, kteří zvládli studium podnikání. Titul MBA je považována za jednu z nejprestižnějších a nejžádanějších titulů na světě.

Master of Business Administration (MBA) je absolventem stupeň, který trvá asi dva roky studia přijímat. Jedinci, kteří získají tento stupeň získat důležité znalosti a zkušenosti v rámci oblasti podnikání a řízení, a mohou být schopni rychle najít práci kvůli zlepšení jejich proficiencies.

 

Distanční vzdělávání je způsob poskytování vzdělání pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě. Různé studie ukázaly, že programy distančního vzdělávání může být stejně účinné a efektivní jako konvenční třídními programy, někdy dokonce lepší!

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Dálkové MBA studium v Španělsko - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Španělsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

64 Výsledky v MBA, Španělsko, Dálkové Filter

Mezinárodní MBA

ENEB
Online forma Kombinované 18 měsíce Září 2019 Španělsko Barcelona

Mezinárodní MBA si klade za cíl poskytovat manažerům a manažerům integrovanou, průřezovou a globální vizi generálního managementu. Je určen pro ty lidi a odborníky, kteří chtějí zlepšit a zvýšit své znalosti v oblasti řízení a správy firem, pracovat s hlavními nástroji řízení a posílit své dovednosti a kompetence v rámci organizace.

Magisterský studijní program v oboru stavebnictví a management - MBA - řízení staveb

Universidad Europea - Programas Online
Online forma 10 měsíce Kontaktuj školu Španělsko Villaviciosa de Odón

Nejlepší MBA v oblasti urbanismu podle "Ranking 250 best masters. Jediný oficiální magisterský titul, kterým získáte specifické znalosti o programech MBA, které se vztahují k zvláštnostem odvětví stavebnictví.

MBA - magisterský studijní program v oboru sportovní management (Online)

Real Madrid Graduate School
Online forma 1 rok Kontaktuj školu Španělsko Madrid

Tento magisterský titul je speciálně navržen pro profesionály, kteří potřebují kombinovat práci a studium.

MBA Ve Správě Sportu

Real Madrid Graduate School
Kampus Online forma Denní studium 1 rok Kontaktuj školu Španělsko Madrid + 1 více

MBA magisterský titul ve sportovním managementu spojuje jedinečnou expozici s Real Madrid, akademickou dokonalost, skutečné praktické případy a rozsáhlou síť kontaktů ve sportovním průmyslu.

Magisterský titul v oboru řízení sportovních jednotek MBA

Real Madrid Graduate School
Online forma Denní studium 1 rok Kontaktuj školu Španělsko Madrid

Tento mistr je speciálně navržen pro profesionály, kteří potřebují kombinovat práci a studium.

Mba · Master in Management - Online

Universidad Católica San Antonio de Murcia
Online forma Denní studium Kombinované 1 rok Přihlašování započato Španělsko Spain Online + 1 více

Tento úředník vysokoškolské vzdělání MBA je obohatit vzdělávací návrh této oblasti znalostí v regionu Murcia, na skutečné přizpůsobení se světem podnikání, uspokojování potřeb znalostní společnosti a doplňují schopnosti a dovednosti získané v rámci stupeň učení.

Mba v internacionalizaci společnosti (on-line)

El Centro de Estudios Económicos y Comerciales
Online forma Denní studium Kombinované 1 rok Kontaktuj školu Španělsko Madrid + 1 více

Po dokončení kurzu, víte, že vaše firma řídit jiný získat solidní znalosti principů a metod řízení obchodní činnosti v mezinárodním kontextu geografické, jazykové, právní a kulturní kontexty. Bude schopen navrhovat, implementovat a řídit činnost svého podnikání na nových trzích

Magisterský titul v oboru Business Administration (MBA)

UDIMA - Universidad a Distancia de Madrid
Online forma Kombinované 12 měsíce Září 2019 Španělsko Madrid

Ve snaze pomoci zlepšit dovednosti profesionálů Business Administration tento titul magisterský stupeň, který reaguje na požadavek na profesionální trh se vyvíjí: potřeba získat vysoký stupeň specializace v oboru managementu a organizace pro řízení v globalizovaném a velmi nejistém prostředí XXI století.

Mba v sociální a ekonomické iniciativy

ISEAD Business School
Online forma Denní studium Kombinované Září 2019 Španělsko Madrid Kolumbie Bogotá Spojené státy americké Miami + 4 více

Rozvíjet znalosti a dovednosti řešit složité a měnící se výzvy udržitelného rozvoje a solidarity, zvýšení udržitelné podnikání ve znevýhodněných oblastech, za použití technologií řízení sloužit vytváření bohatství a pracovních míst.

MBA v mezinárodním obchodě

ISEAD Business School
Online forma Denní studium Kombinované Září 2019 Španělsko Madrid Kolumbie Bogotá Spojené státy americké Miami + 4 více

Vypracovat postupy pro zpracování Logistický Business procesy a strategické dovednosti, které společnost působí v globálním kontextu a interpersonálních dovedností vyvinout transformační a hluboce humanistický vedení s jasnými obrysy, které patří z hlediska veřejného činitele.

MBA v oboru finance

ISEAD Business School
Online forma Denní studium Kombinované Září 2019 Španělsko Madrid Kolumbie Bogotá Spojené státy americké Miami + 4 více

Rozvíjí kompetence v oblasti řízení řízení provozu podniku ze společných finančních výkazů, finanční situací, která zabraňuje aktuální provozní situaci a investice.

Mba v řízení

ISEAD Business School
Online forma Denní studium Kombinované Kontaktuj školu Španělsko Madrid Kolumbie Bogotá Spojené státy americké Miami + 4 více

Program je jednotka obsah a způsob, kde se studenti, pod napětím učiteli, rozvíjet jejich schopnosti identifikovat a rozhodnout, co je důležité v každé obchodní situaci, naučit upřednostňovat úsilí managementu a jít za cíl umožnit chopit se příležitosti.

Mba master

Campus Universitario Europeo
Online forma Denní studium Kombinované 6 měsíce Září 2019 Španělsko Marbella A Coruña Madrid + 3 více

S CUE MBA Master in Business Administration a management, budeme dotovat našim studentům komplexní a ucelený pohled na všech funkčních oblastí podniku a a pomůže rozvíjet manažerské dovednosti potřebné pro řízení a vedení

Master do strategií a řízení sportovních organizací MBA řízení

Campus Stellae Instituto Europeo
Online forma 6 - 12 měsíce Září 2019 Španělsko Santiago de Compostela

Master má minimální doba trvání šest měsíců a maximálně jeden rok. K dispozici je rozšíření možností o další rok, s cenou ...

Master in Management a Business Administration (MBA)

Campus Stellae Instituto Europeo
Online forma Denní studium Kombinované 6 - 12 měsíce Září 2019 Španělsko Santiago de Compostela + 1 více

Master má minimální doba trvání šest měsíců a maximálně jeden rok. K dispozici je rozšíření možností o další rok, s cenou ...