MBASTUDIES.CZ

Dálkové MBA studium v Španělsko - Barcelona - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Španělsko - Barcelona

MBA je zkratka pro Master in Business Administration a skládá se z programu osnov, která poskytuje základ v základních konceptů podnikání, včetně vedení, finance, ekonomika, prodej, marketing, řízení lidských zdrojů a řízení dodavatelského řetězce.

Master of Business Administration (MBA) je absolventem stupeň, který trvá asi dva roky studia přijímat. Jedinci, kteří získají tento stupeň získat důležité znalosti a zkušenosti v rámci oblasti podnikání a řízení, a mohou být schopni rychle najít práci kvůli zlepšení jejich proficiencies.

 

Zatímco kurzy distančního vzdělávání mají data splatnosti, které musí být splněny, je báječný dohoda o shodě o tom, kdy můžete provádět úkoly při studiu na dálku. S on-line, mohl opustíte diskusní skupinu podle potřeby vrátit se do práce a pak se připojit po práci v případě potřeby. Kurzy distančního vzdělávání může být v libovolném místě, máte přístup k Internetu. Můžete dokonce absolvovat kurzy z internetového salonku v každém hotelu na celém světě, pokud budete potřebovat dovolenou.

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Být druhé největší město ve Španělsku, Barcelona je hlavním městem Katalánska provincie. To má více než 4 miliony obyvatel. Je to živé město, které hostí tisíce turistů ročně. To je doma k univerzitě v Barceloně mezi ostatními.

Dálkové MBA studium v Španělsko - Barcelona - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Španělsko, Barcelona. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

9 Výsledky v MBA, Barcelona, Dálkové Filter

Mezinárodní MBA

ENEB
Online forma Kombinované 18 měsíce Září 2019 Španělsko Barcelona

Mezinárodní MBA si klade za cíl poskytovat manažerům a manažerům integrovanou, průřezovou a globální vizi generálního managementu. Je určen pro ty lidi a odborníky, kteří chtějí zlepšit a zvýšit své znalosti v oblasti řízení a správy firem, pracovat s hlavními nástroji řízení a posílit své dovednosti a kompetence v rámci organizace.

MBA v digitálním podnikání

IEBS - Escuela de Negocios de la Innovación y los Emprendedores
Online forma 1125 hodiny Kontaktuj školu Španělsko Barcelona

V rámci programu MBA pro podnikatele, vytvořeného ve spolupráci se společností Seedrocket, vám pomůžeme získat zkušenosti a znalosti s cílem podpořit a urychlit spuštění, pracovat v podnikatelském ekosystému a učit se ze zkušeností renomovaných mentorů, kteří vám pomohou rozvíjet a urychlit růstu vaší společnosti.

MBA Online - magisterský v oboru digitální podnikání

IEBS - Escuela de Negocios de la Innovación y los Emprendedores
Online forma 1125 hodiny Kontaktuj školu Španělsko Barcelona

MBA Online v digitálním podnikání se zaměřuje na školení odborníků se specifickým školením schopným řídit digitální společnosti a vést změnu v tradičním podnikání. Tento vzdělávací program pokrývá všechny oblasti znalostí specifické pro řízení technologických společností, které se přizpůsobují charakteristikám digitálního světa, kde inovace a změny jsou rozhodující pro budoucnost.

MBA v digitálním marketingu

IEBS - Escuela de Negocios de la Innovación y los Emprendedores
Online forma Denní studium 750 hodiny Kontaktuj školu Španělsko Barcelona

Pro nás máme MBA v digitálním marketingu, výkonný program, který zahrnuje všechny potřebné oblasti pro správu digitálních společností nebo tradičních firem, které chtějí vstoupit do digitálního prostředí. Tento program bude schopen řídit digitální společnost nebo směrovat vaši společnost do digitálního světa a porozumět všem aspektům souvisejícím s provozováním digitálních společností od vytvoření a uvedení produktů / služeb, strategií růstu, obchodních modelů, Připojil jsem plány obvazů a jednání s klienty. Tudo isso, pomocí marketingových strategií a agilních metod, které poskytují rychlý a snadný způsob pohybu a / nebo zlepšení.

MBA - Magistr z Podnikové správy a managementu

ISEB - Instituto Superior Europeo de Barcelona
Online forma Denní studium 12 měsíce Přihlašování započato Španělsko Barcelona

MBA - Master in Business Administration a Management vám poskytne vyčerpávající znalosti v oblasti marketingu, financí, lidských zdrojů, zadávání zakázek, stejně jako ve zbytku hlavních obchodních oblastí, se zvláštním důrazem na komunikaci a talent management. Tímto způsobem vám Mistr poskytne znalosti o implementaci a formulaci úspěšných strategií založených na konkrétních potřebách každé organizace, přičemž bude provádět úplnou kontrolu v průběhu celého procesu provádění, provádění a hodnocení.

Globální MBA

OBS Business School
Online forma Denní studium Kombinované 12 měsíce Kontaktuj školu Španělsko Barcelona Madrid + 2 více

On-line MBA Global Business School OBS se zaměřuje na rozvoj schopností a dovedností potřebných pro správu globální podnikání. Zvláštností tohoto programu je poskytnout účastníkům všech potřebných k úspěšnému zvládnutí společnostem s vysokým složkou internacionalizace a inovace nástrojů v různých odpovědných pozicích-kontroly ...

MBA v pohostinství a cestovního ruchu (Online)

The Ostelea - School of Tourism and Hospitality International
Online forma Září 2019 Španělsko Barcelona Madrid

MBA v pohostinství a on-line cestovního ruchu Ostelea se narodil s cílem vyškolení budoucích vedoucích sektoru cestovního ruchu: manažerů, odborníků a podnikatelů schopných řídit na nejvyšší úrovni podnikatelské projekty v oblasti cestovního ruchu a hotelnictví, pro které ovlivňuje velmi zvláštním způsobem rozvoj manažerských schopností a dovedností strategického charakteru.

MBA Duální UoR

EU Business School
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Leden 2020 Španělsko Barcelona Švýcarsko Geneva Montreux Switzerland Online + 6 více

Při dokončení programu EU MBA v našich kampusích v Barceloně, Ženevě, Montreux nebo Online máte možnost získat druhou zřetelnou kvalifikaci, britskou státní akreditovanou MBA z University of Roehampton (UoR) v Londýně. MBA je ideální pro studenty s výkonnými nebo manažerskými zkušenostmi, kteří chtějí změnit své kariérové ​​dráhy a dosáhnout dalšího rozvoje jejich stávajících dovedností. Při dokončení prací pro duální program MBA budete formovat vaši podnikatelskou osobnost a zdokonalit své manažerské dovednosti - teoretickými a případovými studiemi.

MBA v mezinárodním podnikání

EU Business School
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Leden 2020 Španělsko Barcelona Švýcarsko Geneva Montreux Německo Munich Switzerland Online + 8 více

Dnešní úspěšní profesionálové musí přicházet s různými dovednostmi, přizpůsobitelnými různorodé a mezinárodní povaze globálního trhu. Tento major vás vybaví nástroji pro navigaci do světa s rychle se rozptylujícími hranicemi. V tomto programu získáte rozsáhlé znalosti o globálních ekonomických podmínkách prostřednictvím rozsáhlého výzkumu případových studií doprovázeného přednáškami o různých tématech, které se týkají mezinárodního obchodu, včetně financí, práva, médií, komunikací a řízení.